Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Karmod Kabinleri Cumhurbaşkanlığı'nda

Kullanım Amacı Güvenlik Kulübesi
Yapı Modeli Zırhlı Güvenlik Kulübesi
Şu anda 81 misafir bu projeyi inceliyor

Karmod Güvenlik Kabinleri Cumhurbaşkanlığı'nda

1986 yılından bugüne sektörümüzdeki uzmanlıkla oluşturduğumuz liderlikle bugün Karmod Güvenlik Kabinleri, dünyanın 120’yi bulan ülkesinde güvenle kullanılıyor. Güvenlik kabini ürünlerimiz çok sayıda ülkede cumhurbaşkanlığı, devlet başkanlığı, başbakanlık, bakanlık, elçilik ve konsolosluk, askeri tesisler gibi üst düzey koruma hizmetlerinin sunulduğu resmi makamlarla beraber özel sektörün öncü markalarının tercihi konumunda.

2014 yılına kadar Cumhurbaşkanlığı makamınca resmi konut olarak kullanılan Çankaya Köşkü’nün güvenlik kabini tercihi Karmod oldu. Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı bünyesinde kullanılan güvenlik kulübesi tüm ürünlerimizde olduğu gibi Karmod’un modern tesislerinde tam otomasyon sistemiyle yüksek güvenlik noktalarındaki görev alanlarına özel üretildi. Temmuz 2018’den günümüze Cumhurbaşkanı Yardımcısı tarafından resmi ikametgâh olarak kullanılan köşkün güvenlik yapılarını üretmekten mutluluk duyduk.

Hazır Sistem Güvenlik Kabinlerinde En İyisi

Kamu kurumları ve askeri tesislerin yanı sıra avm binaları, holding merkezleri, endüstri tesisleri ve fabrikalar, turizm merkezleri, spor tesisleri, otoparklar, park ve bahçeler gibi güvenlik personelinin görev aldığı noktalara özel kullanıma hazır sistem güvenlik kabinlerinde en iyisi Karmod kabin.

Bekçi kulübesi yapılarında üç metrekareden elli metrekareleri bulan farklı modellerde en fazla ürün çeşidi sunan Karmod’un güvenlik yapıları kullanım ergonomisi, uzun ömür, enerji tasarrufluyla kazandıran iç konfor gibi üstünlüklere sahip. Modern üretim tesislerinde kısa sürede hazır hale getirilen bekçi kulübesi yapılarımız aynı gün sevk edilerek konulduğu noktada kullanılmaya başlıyor. Yapıya özel elektrik tesisatı ve armatürleriyle güvenlik ofislerinin yangın güvenliği asla şansa bırakılmıyor. Kablolamalar özel klemensler yardımıyla bağlantılanarak gerçek değerde ISO belgeli sigortaların kullanıldığı kutudan dağılıyor. Yapı arkasında bulunan güvenli ana akım buatından ana akım bağlantısı yapılarak yapının elektrik ihtiyacı karşılanıyor. Güvenlik kulübelerimizin planları arasında güvenlik personelinin kullanımı için tuvalet kabin üniteli modeller de yer almaktadır.

Zırhlı Nöbet Kulübesi Yapılarımız Yüksek Güvenlik Gerektiren Her Yerde

Güvenlik ofis yapılarındaki uzmanlığımızı zırhlı güvenlik kabini ürünlerine de taşıdık. Karmod, üst düzey kamu kurumlarıyla beraber, polis ve asker görev noktaları ve terör riski taşıyan bölgelere özel testlerden geçirilmiş zırhlı nöbet kulübesi kabinlerinin de üretimini gerçekleştirmektedir. Zırhlı kulübe, BR7 sınıfı zırh delici mermilere karşı koruma sağlamaktadır. Benzer amaçla açık alan görev noktaları için kurşun geçirmez kalkan ürünlerimiz de bulunmaktadır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz