Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Barcelona Futbol Okulu Yerleşkesi Bina Projesi

Kullanım Amacı Futbol Okulu Yönetim Binası ve Soyunma Odaları
Yapı Modeli Yeni Nesil Konteyner
Yapı Adedi 1 Blok
Toplam Metraj 126m2
Proje Yılı 2021
Kullanılacak Bölge Beykoz, İstanbul, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 2021
Şu anda 59 misafir bu projeyi inceliyor

Barça Academy İstanbul Beykoz Futbol Okulu

Futbolda dünyanın önde gelen markalarından Barcelona Futbol Kulübü’nün resmi futbol okuluna bina kurulumu gerçekleştirdik. Proje kapsamında üretilen yapılar alanında dünyanın en köklü futbol okulu Barça Academy’nin Kavacık tesislerinde kurulum yapıldı. Barça Academy İstanbul Beko organizasyonu için inşa edilen konteyner ofis yapıları 126 m2 büyüklüğe sahip. Proje için 3x7 metre büyüklüğünde 6 adet konteyner ünitesi kullanıldı. Birleşimli konteyner sistemiyle tasarlanan 6 ünite aynı anda sevk edildi. Sevkiyatın tamamlandığı gün sahada hazır edilen Karmod profesyonel ekiplerince montajına başlanan yapı iki günde kurulum yapılarak kullanıma sunuldu.

Konteyner futbol okulu binasında balkonlu sistem

Futbol eğitiminin verildiği sahaya hakim konumda yerleşim yapılan bina projesinde balkon sistemi de uygulandı. Binanın ön kısmında iki katlı olarak toplam 4 konteyner ünitesinin dizilimi yapıldı. Arka kısma tek katlı birleşimde iki adet konteyner ünitesi daha yerleştirildi. Tek katlı iki ünitenin üzeri açık bırakılarak korkuluklarla balkon şeklinde düzenlendi. Bu kısma ön iki katlı alandan geçiş verildi. Kurulum sonrası Barcelona futbol kulübü renklerinde boyama yapılan bina akademinin Kavacık tesislerinde hizmete sunuldu.

Barça Academy İstanbul Beko hakkında

Dünyanın en köklü futbol okullarından birisi olarak kabul edilen Barcelona Futbol Kulübü’nün resmi futbol okulu Türkiye’de Barça Academy İstanbul Beko adıyla hizmet veriyor. Bu projenin gerçekleştirilmesi sonrası yeni açılışı yapılan Kavacık tesisleri Barça Academy’nin İstanbul’daki üçüncü eğitim tesisi oldu. Barça Academy’nin yeni tesisle birlikte Maslak İTÜ ve Maltepe Gülsuyu Tesisleri bulunuyor.

Geleceğin futbol dehaları burada yetişiyor

Barça Academy İstanbul Beko, 4-12 yaş Futbol Akademisi ve 11-16 yaş Yarışmacı Takımlar

yaş grupları arasındaki çocuklara FC Barcelona’nın genç takımlarında uygulanan metotlara ve felsefeye uygun olarak futbol bilgi ve becerilerini geliştirme fırsatı sunuyor.

Barça Academy İstanbul Beko, Türkiye’deki 7.yılında bugüne kadar 6.000’in üzerinde öğrenciye futbol eğitimi vermiş bulunuyor. Barça Academy İstanbul Beko, Barcelona Futbol Kulübü’nün kriterleri doğrultusunda; Avrupa yakasında İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Yerleşkesi, Anadolu yakasında Kavacık Tesisleri ve Maltepe Gülsuyu Tesisleri'nde 4-12 yaş grubu yetenekli kız ve erkek çocuklara, futbolu Barcelona ‘değerleriyle’ öğretiyor.

Önemli insani erdemler FC Barcelona’nın değerleri arasında

Barcelona bilindiği üzere futbolun önde gelen kulübe ve önemli bir ekol. Bu çapta bir kulübün değerleri arasında da insani olarak önemli erdemler yer alıyor. Barcelona değerleri arasında Alçakgönüllülük, Saygı, Takım arkadaşlığı, Çaba, Tutku sayılıyor.

Çocuklarında futbol yeteneğini keşfeden herkes değerleriyle “Bir Futbol Okulu’ndan Fazlası” sloganıyla hizmet veren Barça Academy’ye başvurabilir.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz