Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Gümüşhane Kelkit Anadolu İmam Hatip Lisesi - AİHL

Kullanım Amacı Gümüşhane Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Kelkit Lisesi Ek Hizmet Binaları
Yapı Modeli Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 1
Toplam Metraj 7 Derslik
Proje Yılı 2012
Kullanılacak Bölge Gümüşhane, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 15 Gün
Şu anda 84 misafir bu projeyi inceliyor

Gümüşhane’de İki Ayrı Okula Prefabrik Ek Hizmet Binası

Karmod olarak Gümüşhane ilimizin Kelkit ilçesinde iki ayrı prefabrik okul ek binasını tamamlayarak eğitimin hizmetine kazandırdık.

Gümüşhane Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Kelkit Lisesi’nin acil ortaya çıkan derslik ihtiyaçlarının karşılanarak kapatılmasına büyük katkı sağlayan ek hizmet binaları Karmod tarafından yapılarak teslim edildi. Yeni eğitim dönemi öncesi özellikle İmam Hatip Lisesi’ne oluşan yoğun talep derslik ihtiyacının ortaya çıkmasına neden oldu. Yoğun talep üzerine ortaya çıkan talebi karşılama adına İl Milli Eğitim Müdürlüğü Gümüşhane Valiliği’ne durumu arz etti. Okul ihtiyacının acil olarak karşılanması için hareket geçen valilik sorunu en kısa sürede çözerek yeni eğitim yılına yetiştirme adına aldığı kararla 7 derslikli prefabrik okul binasının yapımına karar verdi.

Kararla birlikte İl Özel İdaresi bütçesinin Milli Eğitime yapmış olduğu katkı payından Köylere Hizmet Götürme Birliğine aktarılması planlanan Aysın Rafet Ataç İlköğretim Okulu bahçesinde 7 derslikli prefabrik bina yapımına için Karmod’un verdiği teklifle binanın inşa süreci başladı.

Karmod teknik ofisinin desteğiyle kısa sürede hazırlanan proje sunularak onay aşaması tamamlandıktan sonra üretime geçildi. Prefabrik okul binası ön üretim sonrası Karmod uzmanlarınca sadece 15 gün içerisinde tamamlanarak teslim edildi. Gümüşhane Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından kullanılacak prefabrik ek okul binasında 7 sınıf, 1 öğretmen odası ve 6 lavabo bulunuyor.

Bir diğer prefabrik okul binası ise Kelkit Lisesi için inşa edildi. Eski okul binasında çökme meydana gelmesi sonucu yıkımına karar verilen Kelkit Lisesi için Ek Hizmet Binası yapılmasına karar verildi. Kelkit Lisesi ek okul binası da Karmod tarafından 15 gün gibi kısa bir sürede tamamlanarak teslim edildi.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz