Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kabin ürünlerimiz Sudan’da Alışveriş Çarşısı olarak kullanımda

Kullanım Amacı Perakende Satış Amaçlı Dükkanlar
Yapı Modeli CTP Kabin, 270x270 cm
Yapı Adedi 20
Toplam Metraj 145 m²
Kullanılacak Bölge Hartum, Sudan
Tamamlanma Zamanı 5 Gün
Şu anda 46 misafir bu projeyi inceliyor

Kullanım tercihi nedeniyle kamuoyunda çoğunlukla “Güvenlik Kulübesi” olarak tanımlanan Kabin ürünlerimiz Sudan’da açık pazar alanında alışveriş çarşısı olarak tercih edildi. Başkent Hartum’da merkezi bir meydanda konumlandırılarak çarşı şeklinde projelendirilen yapılarımızla her birinde farklı ürünlerin sergileneceği 20 adet dükkan kısa sürede kurulum yapılarak kullanıma hazır hale getirildi. 270x270 Büfe kabin modelinin kullanıldığı sabit pazar alanı her gün alışveriş için çarşıya gelen müşterilere hizmet vermeye devam ediyor.

 

Karmod büfe kabin hareketli ön satış camı, yapı büyüklüğüne göre maksimum genişlikte iç mekan sunumu, ürün yerleşimini kolaylaştıran raflarıyla meydanlarda her gün hizmet veren pazar alanları için son derece ekonomik ve pratik satış büfesi çözümü sunuyor.

 

Modüler kabin, birleşimli kurulum avantajına sahip panel sistemiyle 50 m2’lere varan ölçülerde çok amaçlı kullanım özelliğine sahip satış büfeleri hazırlanıyor. Büfe kabin, pazar yerlerinde manav, kasap, kuru yemiş, unlu mamuller, süt ürünleri, market gibi tercihlerle beraber stor mağaza, gazete bayi, restoran, kafe gibi birçok amaç için tercih edilmektedir.

 

Modern tesislerde ön üretimle hazırlanan modüler kabin kullanılacağı yerde başka yapı malzemelerine ihtiyaç duyulmadan kısa sürede kurulum yapılarak kullanıma sunuluyor. Kullanım yerinde yapının hazır alt şasesi serilerek duvar panelleri ve çatı panelleri bir araya getirilerek vidalanmasıyla montaj tamamlanıyor. Polyester kabin yapılarımızın elektrik tesisatları da hazır proje ile ön üretimde tamamlandığından saha kurulumunda elektrik tesisatında ekstra bir uygulama gerektirmemektedir. Kabin dışında arka panelde üst bölüme yerleştirilen buata ana akım bağlantısı yapılarak büfe kabine enerji verilebilmektedir.

 

Yüksek izolasyonu son derece ferah kullanım alanlarıyla kabin ürünlerimiz Dünyanın birçok ülkesinde ofis, stor mağaza, şantiye işçi kampı, güvenlik noktası hizmet yeri ve hatta konut amacıyla kullanılıyor.

 

Eritre, Senegal, Sudan, Moritanya gibi sıcak iklime sahip çok sayıda Afrika ülkesinde Karmod Kabin şantiye işçi kampı olarak hizmet veriyor. İyi izolasyonlu panel sistemi ve kolay iklimlendirme özelliğiyle yapılarımız konaklayan işçilerce Ice Cabin (Serin Kabin) adıyla isimlendiriliyor.

 

Türkiye ile beraber Irak, Suriye, Gürcistan, Yunanistan gibi yakın ülkelere genelde kullanıma hazır montajlı sevk edilen ürünlerimiz nakliye kolaylığı nedeniyle demonte olarak ta sevk edilebiliyor. Demonte ürünlerimiz yapı büyüklüğüne göre saatle ifade edilen sürelerde kolayca kullanıma hazır hızlı kurulum yapılabiliyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz