Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Tıbbi Klinikler 506 m²

  • Yükseklik 5,2 m
  • Derinlik 18,93 m
  • Genişlik 13,38 m
  • Toplam m² 506 m²
Şu anda 18 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Dünyayı etkisi altına alan covid-19 salgınları ve büyükşehirlerde meydana gelen göç dalgaları nedeniyle sağlık sektöründe aksamalar yaşanmaması adına çeşitli tıbbi klinikler yapılıyor. Tıbbi klinikler acil olarak yapılması gereken bir yapı olmasından dolayı klasik beton tıbbi klinikler yerine prefabrik tıbbi klinikler tercih ediliyor. Klasik tıbbi kliniklerin yapımı ve teslimat süreleri yaklaşık olarak 1 ila 1,5 yılı aşkın süre arasında değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda yapımında kullanılan fiyatlarda artan döviz kurları nedeniyle her geçen gün artış göstermektedir. İnşaat malzemelerinde yaşanan bu fiyat artışları nedeniyle tıbbi kliniklerin satış fiyatları da aynı oranda değişiklik göstermektedir.

Yapılan araştırmalara göre eski dönemlerde oldukça uygun fiyatlara tıbbi klinikler yaptırılabilirken son dönemlerde yaklaşık olarak %80 oranında fiyatlar artış göstermiştir. Fiyatların bu denli artması nedeni ile alternatif sektörler revaçtadır. Prefabrik sektörü hem covid-19 süreçlerinde hem de fiyatların bu denli uygun olması nedeni ile birçok kurum ve kuruluş tarafından tercih ediliyor. Her özelliği ile avantaj sağlayan prefabrik tıbbi klinikler ve tıbbi birimler için sizler de fiyat teklifi alarak yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Tıbbi Klinikler Kısa Sürede Teslim Ediliyor

Tıbbi klinikler acil ihtiyaç olmasından dolayı kısa sürede yapılması gereken bir yapıdır. Prefabrik yapılar kısa sürede teslim edilmesi ile tıbbi klinikler için uygun olan bir yapıdır. Her detayı özenle hazırlanan bu prefabrik yapılar son teknoloji ürünler ve alanında uzman kişiler tarafından hazırlanıyor. Tıbbi kliniklerin yapımına başlanması için mutlaka bir proje hazırlanması gerekir. Bu proje aşamasının her detayında aktif olarak rol alacağınızdan dolayı kliniğe eklemek istediğiniz ekstra detaylar var ise ekleyebilirsiniz. Prefabrik tıbbi klinikler rahat bir kullanım sağlaması açısından yaklaşık 100 ila 200 metrekare arasında tercih ediliyor. Büyük ve geniş bir yapıya sahip olan tıbbi klinikler her noktaya kurulum yapılabiliyor. Türkiye’nin dört bir yanında kullanılan prefabrik tıbbi klinikler oldukça şık ve portatif yapısı ile kullanıcılara sunuluyor. Pratik, kolay kurulum, 5 iş günü içerisinde teslim edilebilmesi avantajı ile özellikle köy gibi alanlarda sıklıkla kullanılıyor. Her yönü ile avantaj sağlayan prefabrik yapılar istenilen boy ve ölçülerde tasarlanabilmektedir. Sizler de ihtiyacınıza uygun olan tıbbi klinikleri tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Tıbbi Klinik Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

Prefabrik yapı sektörü klasik betonarme yapılara göre oldukça uygun fiyatlara satışa sunuluyor. Prefabrik tıbbi kliniklerin fiyatları tercih etmiş olduğunuz yapının özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Örnek olarak gösterilecek olur ise 300 metrekare bir tıbbi klinik fiyatı ile 150 metrekareye sahip olan tıbbi klinikler aynı fiyatta değildir. Aynı zamanda prefabrik yapılarda kullanılan malzemeler 1.kalite malzemelerden üretiliyor olup tamamı çelik malzemeler ile döşenmektedir. Böylelikle depreme dayanıklı olan bu prefabrikler oldukça esnektir. Dışarıdan gelen problemlere karşı korunaklı olan prefabrikleri sizler de uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

En Çok İncelenenler