Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Yeni Ürün

Hobi Evler

Şu anda 65 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Hobi Evleri Doğaya Misafir Olun

Şehrin boğucu ortamından sıkıldığınızda hobi evleri stresinizi atabileceğiniz mükemmel bir ortam hazırlar. Minimize edilmiş ergonomisiyle her gittiğinizde doğaya misafir olmanın konforunu yaşatır. Şehir yaşamında gürültü, trafik, içi içe yaşam gibi çok sayıda olumsuzluklarının meydana getirdiği ama fark edemediğiniz stresi atarsınız içinizden. Kapısına vardığınız her an ayrı bir huzur ve mutluluk duygusu kaplar içinizi. Size özel evinizin önünde şirin bir bahçe kendi ellerinizle toprağa diktiğiniz fidelerin ürünü dönüşümünü yakından göreceksiniz heyecanla. Kıpkırmızı kızarmış domatesi, çiçeği burnunda salatalığı, çıtır çıtır biberi en doğal haliyle tadacaksınız ailecek. Çocuklarınız da toprağa dokunacak, büyüdüklerinde heyecanla anlatacakları anılar biriktirecek. Bu güzel tutku nesilden nesile artarak sürecek.

Hobi Ev Modelleri Yeni Tutkunuz Olacak

Her biri Karmod uzmanlığıyla tasarlanmış hobi ev modelleri konforlu yaşam alanlarıyla yeni tutkunuz olacak. Hafta sonu ve tatil günlerinin gelişini özellikle bahar ve yaz aylarında iple çekeceksiniz. Karmod 28 m2 hobi modelinin yanına ergonomisiyle öne çıkan üç ayrı modeli daha ekledi. Bu üç model günlük kullanım için oldukça konforlu. Verandalı 22,5 m2 hobi ev modeli içerisine oturma grubu yerleştirebileceğiniz genişçe bir yaşam alanına sahip. İçerisinde mini bir mutfak alanı da bulunuyor. Bu modelde ayrı kapıdan girilen içerisine çapa, kürek gibi bahçe aletlerini koyabileceğiniz küçük bir ardiye alanı da bulunuyor.

Karmod hobi ev modellerindeki diğer tasarım 14,5 m2 büyüklükte plana sahip. Ön cephede iki ayrı kapıdan biri salona açılıyor. İçerisine mini oturma grubu yerleştirebilirsiniz. Bu modelde yine 2,5 m2 büyüklükte bir malzeme ardiyesi yer alıyor. Aynı planda ardiye alanı çıkartılarak 11,5 m2’lik bir hobi ev modeli daha sunuluyor. Ahşap hobi evleri fiyatları çok yüksek kaldığından bu yenilikçi modellerin dış cephesine Karmod uzmanlığıyla ahşap görünümde kaplama uygulamaları yapılabiliyor.

Hobi Bahçesi Evinizde Doğanın Yeniden Canlanışına Şahit Olun

Yoğun mesai günlerinde hafta son yaşayacağınız güzellikler aklınıza her gelişinde sizi rahatlatacak. Baharda doğanın yeniden dirilişine, canlanışına şahit olacaksınız. Su çekilmiş ağaçların dalları yeniden gözünüzün önünde yeşerecek, ağaçların her çeşidi yem yeşil farklı tonlarda yeni yapraklar açacak. Yazın en sıcak günlerinde doğadaki evinizde serinliği yaşayacaksınız. Yazın gelişiyle ağaçlar meyveye duracak, ektiğiniz fideleri sebzelerini elinizle koparıp tadabilmenin zevkini yaşayacaksınız.

İstanbul’un Yanı Başında Hobi Bahçeleri

Sahibinden satılık hobi bahçeleri İstanbul genelinde yaygınlaşıyor. Şehir stresinden kısa sürelerle de olsa kurtulmak isteyen çok sayıda vatandaş hobi evleri satılık alma veya kiralama yoluna gidiyor. Beykoz hobi bahçesi satılık modellerde sunduğu yeşillik avantajlarıyla biraz öne çıkmış durumda. Son yıllarda hobi bahçesi kiralama arzusunun yükselmesiyle belediyeler de bu alanda projeler gerçekleştirme yoluna gitmiş durumda. Arnavutköy Belediyesi, Avcılar Belediyesi ve Pendik Belediyesi hobi bahçesi projelerinde öne çıkan kurumlar arasında. Bu nedenle kiralık hobi bahçesi fiyatları İstanbul halkı tarafından en çok merak edilen konuların başında geliyor.

Karmod ergonomik kullanımda tasarladığı alternatifli hobi bahçesi modelleri ile belediyelerle birlikte özel müteahhitlik firmalarının projelerine üretim desteği sağlıyor. Karmod hobi ev modelleri uzun ömürlü kullanımda yapı güvenliği, ergonomik planları, yalıtım üstünlüğü gibi avantajlarıyla öne çıkıyor. Kiralık hobi bahçesi fiyatları ile uğraşmadan arsanızda kendinize özel bir hobi evi için Karmod’la hemen iletişime geçebilirsiniz. Hayallerinizi beklemeye almayın şehirden sıkıldıkça kendinizi doğanın güzelliklerine bırakın. Esnek ve yenilikçi modelleri, hızlı üretim ve kurulum çözümleri ve en önemlisi bütçenize özel güvenli bir hobi evi fiyatları ile Karmod’u seçin sürekli konforu yaşayın.

     

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler