Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel Kabin 390 x 870

  • Yükseklik 2,8 m
  • Derinlik 3,9 m
  • Genişlik 8,70 m
  • Ağırlık 2.000 kg
Şu anda 39 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Fiberglass Kabin Farklı Kullanım Alanlarına En  İyi Hazır Yapı Çözümü

Karmod firması 1986 yılından beri müşterilere her zaman için muhteşem bir şekilde hizmet etmektedir. 390 x 870 Endüstriyel Kabin üstünlükleriyle güvenlikten ofis binalarına her yerde. Bu kabinlerin yaygın kullanım alanlarının başında ofis gibi yaşam alanları büfeler, bekçi kulübeleri hatta sosyal tesisler bulunmaktadır. Müşteriler tarafından en çok tercih edilen prefabrik ve konteyner tarzı ürünlerden birisi de Fiberglass kabin olmaktadır. Fiberglass kabin kullanım alanları akla gelebileceğinden çok daha fazladır.

Fiberglass kabin kullanımı sadece Türkiye’de değil aynı zamanda tüm dünyada da görülmekte ve Karmod üzerinden sipariş edilmektedir. Büyük bir incelik ile işlenen ve 12.5 uzunluğuna kadar ulaşabilen bu demonte sistem polyester kabinler birçok farklı yol şekli ile sipariş edilen ülke ya da şehre rahat bir şekilde taşınabilmektedir.

Fiberglass kabin kullanım alanları hakkında bilgi vermek gerekirse bunlara bir örnek olarak da Senegal’de kullanılan fiberglass kabin örnek olarak gösterilebilir. Senegal’de kurulan yaşam alanları olarak kullanılan fiberglass kabinler ile altın madeninde çalışan personeller rahat bir şekilde evlerindeymiş gibi konforlu olan kabinlerinde konaklayabilmektedir. Ar-Ge yatırımları ile Karmod diğer firmalara oranla daha uygun fiyat ile satış yapmaktadır. Bu kabinler sadece yaşam evleri olarak değil çoğu zaman farklı alanlarda da kullanılabilmektedir. Mesela bekçi kulübeleri, gişe ya da büfe olarak kullanılabilir.

Fiberglass Kabin Teknik Özellikleri

Fiberglass kabin satın almak isteyen insanların merak içerisinde bulundukları pek çok farklı konu bulunmaktadır. Bunlardan birisi de şüphesiz ki Fiberglass kabin teknik özellikleri olmaktadır. Fiberglasslar teknik özellik bakımından o kadar donanımlıdır ki şikayetçi olan müşteri sayısı yok denecek kadar azdır.

Öncelikle kabin alımında en önemli etkenlerden birisinin PVC kapı olduğunu söylemek gerekir. PVC kapı sayesinde hava akışı düzgün bir şekilde yönetilecektir. Bu bir kabin için çok önemlidir. CTP ise kabini çok önemli kılan bir diğer etkendir. CTP fırınlanarak sertleştirilmiş ve daha kaliteli bir hale getirilmiştir. Ayrıca UV ışınlarına dayanıklı jelkot boya yüzü de insanlar tarafından en çok beğenilen özellikleri arasında bulunmaktadır.

Zemin döşemesi de aynı zamanda kabinler için çok büyük önem arz etmektedir. Fiberglass kabinler PVC zemin döşemesine sahiptir. Bu nedenle de oldukça kaliteli ve herhangi bir soruna karşı dayanıklıdır. Çatı da kötü hava şartlarında içerisindeki insanlar ya da ürünler açısından çok değerli bir şeydir. Kabinlerin çatısı sızdırmaz izolasyona sahiptir. Aynı zamanda B2 alev iletmeyen polliüretan sandviç ile de herhangi bir yangından korunacaksınızdır. Temizlik ise bu kabinler için en çok merak edilen şeylerden birisidir. Kabinlerin dış ve iç yüzeyleri rahat bir şekilde silinerek temizlenebilir.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler