Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teras (Dam) Çatılı Ev

  • Yatak Odası 14,8 m²
  • Yatak Odası 12 m²
  • Antre 11 m²
  • Mutfak 16 m²
  • Wc 3 m²
  • Wc - Duş 5 m²
  • Antre 24 m²
  • Salon 25 m²
  • Dam 90 m²
Şu anda 23 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Dam Çatılı Ev

Prefabrik sektörü yeni bir ilke imza atarak dam çatılı evleri hayata geçiriyor. Dam çatılı ev, teras olarak kullanılabilen bir ev türü olmasından dolayı teras severlerin gözdesi olan bu prefabrik ev modeli son dönemlerin en çok tercih edilen ve yaptırılan modelidir. Özellikle yaz aylarında büyük konfor ve rahatlık sağlayan prefabrik dam çatılı ev, sevdikleriniz ile birlikte keyifli zaman geçirmenize imkan tanıyor. Aynı zamanda özellikle yaz aylarının sıcak geçtiği noktalarda evin daha serin olmasını sağlayan bu evler istediğiniz ölçüye göre üretiliyor. Ekonomik yönden de faydalar sağlayan prefabrik dam çatılı ev, sıcak bölgede yaşayan kişilerin de tercihleri arasında yerini alıyor.

Prefabrik dam çatılı evler, özel talep yok ise standart boyut ve ebatlara göre üretiliyor. Özel programlarda hazırlanan modelleri ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren prefabrik evler fiyat bakımından da herkesin bütçesine uyum sağlıyor. Sağladığı birçok avantaj ve faydalar göz önüne alındığında ekonomik, hızlı üretim, kaliteli tasarım özellikleri ile ön plana çıkan prefabrikler her geçen gün Türkiye’nin tüm noktalarında tercih ediliyor. Sizlerde yaz aylarının sıcaklığından bunaldıysanız geçici çözüm değil, kalıcı bir çözüm arıyorsanız dam çatılı prefabrik evleri yaptırarak uzun yıllar sıcaklardan etkilenmeden kaliteli bir şekilde yaşamınızı sürdürebilirsiniz.

Modern Tasarımları İle Her Bölgeye Uyum Sağlıyor

Prefabrik dam çatılı ev modelleri farklı tasarımlara hitap eden ve istediğiniz tüm iç, dış dizaynı yaptırabileceğiniz bir ev seçeneğidir. Dış kaplamasını ister farklı renklerde tasarlayabilir, isterseniz de ahşap detaylara yer vererek kendinize bir köy evi oluşturabilirsiniz. İster müstakil, isterseniz de çift katlı olarak yaptırılabilen bu evler şehrin mimarisine uygun olarak düzenleniyor. Civarda bulunan evlere göre de üretilen prefabrikler kurulum yapılan alanlara da ayrı bir hava katıyor.

Dam çatılı prefabrik evde dam palas keyfi sürebilmenize imkan tanınıyor. Sağlam yapısı sayesinde yaz kış kullanabileceğiniz bu damlar, kullanmadığınız eşyalarınızı da istifleyebileceğiniz bir alan yaratıyor. Herhangi bir bakım onarım gerektirmeden, kötü hava şartlarından etkilenmeyen dam çatılar uzun yıllar kullanıma uygundur. Sizler de avantajlı fiyatları ile sizlere büyük oranda fayda sağlayan prefabrik dam çatılı evleri yaptırabilirsiniz.

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Prefabrik Dam Çatılı Evler Yok Satıyor

Güneydoğu Anadolu bölgemizde yaşayan vatandaşlarımız sıcak yaz aylarında gece serinliğini geçmişten gelen kültürle dam çatılı prefabrik evler ile karşılıyor. Sıcakları geride bırakarak serin bir eve prefabrik evler ile sahip olabilirsiniz.

     

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler