Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel Kabin 390 x 1230

  • Yükseklik 2,8 m
  • Derinlik 3,9 m
  • Genişlik 12,3 m
  • Ağırlık 2.450 kg
Şu anda 39 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Çekme Karavan

Acil durumlarda konaklama fırsatı bulabileceğiniz çekme karavan, Türkiye’nin her bir noktasında rastlayabileceğiniz bir yapıdır. Çekme karavanlar boyut ve ebat olarak ufak çaplı bir boyuta sahiptir. İstediğiniz  modelleri kolaylıkla yaptırabileceğiniz bu yapılar prefabrik olarak üretiliyor. Fiyat bakımından oldukça uygun olan çekme karavan sahip olduğu özellikleri ile kullanıcılara fayda sağlıyor. Çekme karavan tüm ihtiyaçlara hitap etmekle birlikte halka açık alanlarda da sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle hafta sonlarında kafasını dağıtmak için kamp alanlarını tercih eden kişilerin yaz kış konaklayabileceği çekme karavan yapıları halka açık olan tüm noktalarda kullanılabilmenize imkan veren bir yapıdır. Çekme karavan yapımında kullanılan malzemeler ısı yalıtım özelliği taşıyan malzemelerden üretiliyor. Böylelikle Türkiye’nin tüm illerine uyumlu olan bu yapılar ses yalıtımı sayesinde dışardan gelen sesleri geçirmiyor.

Prefabrik çekme karavan yapıları esnek malzemelerden oluşturuluyor. Depreme dayanıklı, müstakil yapısı sayesinde istenilen tüm modellere uygun ayarlanabilen bu yapılar şehrin mimarisine uygun olarak tasarlanıyor. Kurum, kuruluş ve bireysel kişilerin tercihleri arasında yer alan prefabrik ürünler, son teknoloji ürünler ile hızlı bir şekilde oluşturuluyor. Acil ihtiyaçlarınızda hızlı bir şekilde hazırlanan çekme karavanlar istediğiniz modele uygun kusursuz bir şekilde hazırlanıyor. Alanında uzman kişiler tarafından özenle hazırlanan bu yapılar her noktada kullanılıyor.

Çekme Karavan Modelleri Nelerdir?

Çekme karavan modelleri tamamen sizlerin isteğine göre oluşturulmasından dolayı istediğiniz her modeli rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Çekme karavan modellerinde en çok tercih edilen modellerden bir tanesi 50 ila 100 metrekare arasında değişen boyutlardır. Bu boyutlar tek kişilik ve çift kişilik konaklama imkanı sunmasından dolayı ve maliyet açısından da oldukça uygun fiyatlara sahip olması nedeni ile kişilerin tercihleri arasında yer alıyor.

Kaliteli malzemeleri sayesinde dilediğiniz kadar kullanabileceğiniz prefabrik yapıları rutubet tutmayan özelliği ile bir numaralı yapıdır. Dışarıdan meydana gelen kötü hava şartlarına uygun olarak tasarlanan ve dış katmanında aşınma, çürüme gibi problemleri barındırmayan bu karavanlar ihtiyaç anında sizlere destek oluyor. Çok amaçlı kullanımları sayesinde her sektörde kullanabileceğiniz bu karavan yapıları için prefabrik yapıları tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Karavan Kabin Fiyatları Nelerdir?

Pratik kullanımları ile gönüllere taht kuran prefabrik karavanlar belirlenen fiyat politikası ile bütçenize katkıda bulunuyor. Lüks çekme fiberglas karavan kabin sitelere kadar tüm acil konaklama seçenekleriniz için standart fiyatlarımızı öğrenmek için bu sekmeye tıklayarak sizler de uygun fiyatlı ve pratik kullanıma sahip karavan kabinleri tercih edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler