Prefabrikle yeni bir yaşam imar ediyoruz…Estetik, ergonomi ve uygun fiyatlar Karmod hazır evlerinde birleşiyorPrefabrik evlerimiz kişiye özel tasarlanıyorSpor ve sanat camiası Karmod hazır evlerini tercih ediyorPrefabrik evlerimiz her mevsim ve her bölgeye göre dizayn ediliyor

Prefabrik Ev Fiyatları

Bu Fiyatlarla Hemen Ev Sahibi Olacaksınız...

Prefabrik ev; fiyatı, kalitesi ve güveniyle Karmod’dur.

Karmod herkesi ev sahibi yapacak önemli bir fırsat sunuyor. Modern üretim tesislerinde yüksek teknoloji ile gerçekleştirdiği ön üretimli modüler prefabrik evlerle herkesi ev sahibi yapıyoruz. Üstelik 1-2 hafta gibi kısa bir sürede üretip kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz Karmod güvenli evlere banka tüketici kredisiyle de sahip olabilirsiniz.

Karmod ön üretimli modüler prefabrik evler; yüksek kaliteli, uzun ömürlü, ekonomik fiyat avantajlarıyla tercih edilen bir yapı çözümüdür. Karmod prefabrik ev ve konut üretiminde tüm hammadde ve girdi satınalmalarını güçlü finans yapısıyla kendi öz sermayesiyle gerçekleştirdiğinden oluşan düşük maliyeti direk müşterilerine fiyat avantajı olarak yansıtır.

Modüler beton panel ile üretimi yapılan 100 metrekarelik bir prefabrik evin maliyeti 25 bin TL gibi son derece cüzi bir fiyattan başlamaktadır. Bu fiyat müşteri talepleri doğrultusunda biraz daha yükselebilmektedir.. Hızlı montajı, ekonomik maliyetleri ve şık görünümleriyle prefabrik evler ses ve ısı yalıtımı açısından diğer binalara göre daha da avantajlıdırlar. Prefabrik evler kurulacağı bölgenin iklim şartları ve deprem gibi tabi çevresel faktörlere göre değişiklik göserebilmektedir. Diğer betonarme yapılarda uygulanan dekorasyon tekniklerinin tamamı prefabrik yapılarda da uygulanabilmektedir. Modüler beton panelli prefabrik evlerin ömrü kullanılan malzeme ve yapılış tekniğine bağlı olarak 30 ile 50 yıl arasında değişebilmektedir.
Siz de güvenli bir eve cazip fiyat imkanlarıyla sahip olmak isterseniz, iletişim kısmından size en yakın satış ofisimizle irtibata geçebilir veya ziyaret ederek ürünlerimizi showroomlarımızda yerinde inceleyebilirsiniz.