Kamuya proje üretiyoruz: Belediye binası, hastane ve okul yaptık.Büyük projelerde çözüm ortağı yine Karmod…Avrupa’nın en büyük Adalet Sarayı’nı Karmod kabinleri süslüyorÇelik evlerimizle…Estetik, ergonomi ve uygun fiyatlar Karmod hazır evlerinde birleşiyor

Prefabrik Toplu Konutlar

Prefabrik Ev fiyatları Büyük Kampanya

Prefabrik ev fiyatları ile sunduğumuz muhteşem kampanyaları kaçırmanızı hiç tavsiye etmeyiz çünkü bu kampanyalar sadece kısa bir süreliğine sizlerle buluşuyor.

Müşterilerimizi asla yanıltmamak için sizlere sahte fiyatlar üzerinden açıklamalarda asla bulunmayız. Prefabrik hazır evler ve hazır konutların fiyatları ile ilgili web sitemizden sizlere en yakın satış ofisimize gidebilir veya telefon numarasını alarak arayabilirsiniz. 

Betonarme ev fiyatlarındaki hızlı yükseliş insanımızın ev sahibi olma umutlarını iyice düşürmüştür. Ama modüler beton panel ile üretimi gerçekleştirilen bir prefabrik ev fiyatları 19.500  TL gibi son derece uygun bir fiyattan başlamaktadır. Bu fiyat müşteri talepleri doğrultusunda biraz daha yükselebilmektedir.. Hızlı montajı, ekonomik maliyetleri ve şık görünümleriyle prefabrik evler ses ve ısı yalıtımı açısından diğer binalara göre daha da avantajlıdırlar.

Karmod Demonte Konteyner SistemiKarmod Demonte Konteyner Sistemi