Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel Kabin 390 x 1110

  • Yükseklik 2,8 m
  • Derinlik 3,9 m
  • Genişlik 11,1 m
  • Ağırlık 2.300 kg
Şu anda 77 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Seyyar Kahve Dükkanı Açmaya Ne Dersiniz?

Karmod modüler hazır konsept kabinler dinamik girişimcilerin işini kolaylaştırıyor. Sevk edildiği gün kullanıma hazır yapı modeliyle seyyar kahve dükkanı açarak onu mobil kahve standı olarak tasarlayıp donatmaya ne dersiniz? 390 x 1110 Endüstriyel Kabin, prefabrik kabin ürünlerinde Karmod lider marka garantisi ile büğe yatırımınıza özel.

Prefabrik kabinler günlük hayatın en kolay şekilde yaşanmasına imkan sağlar. Çeşitli avantajlara sahip olması nedeniyle çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Ağırlık ve boyutları tercihlere göre değişebilir ve hem şehirler arasında hem de ülkeler arasında taşıması kolaylıkla sağlanabilir. Senegal’de bulunan altın madenleri için Karmod kabinleri tercih edilmiştir ve madende çalışan kişilerin konaklama sorununa çözüm bulunmuştur. Karmod sunduğu prefabrik kabinleri yaptığı ARGE çalışmaları ile birlikte daha çok geliştirir ve kaliteli bir hizmetin alınmasına imkan sağlar.

Prefabrik Kabinlerin Kullanım Alanları Nelerdir?

Prefabrik kabinler geniş bir kullanım alanına sahip olması nedeniyle pek çok soruna çözüm bulabilir. Genellikle bekçi kulübesi ve barınma amacıyla kullanılır. Hem uygun fiyatlı hem de konforlu olması nedeniyle özellikle firmaların çalışanları için tercih ettiği modellerdir. Özellikle kendi işini kurmak isteyen kişilerin prefabrik kabinleri büfe olarak kullanması oldukça yaygındır. İstenilen şekilde ve istenilen yere kolaylıkla kurulabilmesi nedeniyle büfe amacıyla kullanılabilir.

Prefabrik kabinlerin yaygın kullanım alanlarından birini de yaşam alanları oluşturmaktadır. Firmaların çalışanları için konforlu bir yaşam alanı yaratmasına imkan sağlayan prefabrik kabinler aynı zamanda doğal afetlere karşı güvenli bir seçenek sunabilir.

Endüstriyel kabinlerin genellikle boyutları 390X1110 olarak belirlenir. Yüksekliği ise 280’dir. Yaklaşık ağırlığı ise 2300 kg olarak belirlenir. Son teknolojiden yararlanılarak üretilmesine dikkat edilen kabinler üstün pek çok özelliğe sahiptir. Hem özel hem de standart olarak üretimin yapılabileceği bir alana sahiptir. Endüstriyel kabinler sayesinde müşteriler diledikleri boyutta olan seçenekleri değerlendirme şansına sahiptir.

Prefabrik Kabinlerin Kullanım Avantajları Nelerdir?

Prefabrik kabinlerin avantajları çeşitli şekildedir. Kullanım alanı açısından birkaç kişi için uygundur. Özellikle işçilerinin yaşam alanını oluşturması amacıyla alınması halinde ölçülerinin farklılaştırılması durumunda istenilen sayıda kişi için konaklamaya uygun olacaktır. Karmod prefabrik kabinleri istenile her yere kurulabilmesi nedeniyle avantaj sağlamaktadır. Prefabriklerinin kurulumlarının yapılmasının ardından ise hemen kullanıma hazır hale gelmesi nedeniyle zamandan tasarruf edilmesine yardımcı olmaktadır.

Modern ve son teknolojilerin harmanlanarak hazırlandığı prefabrik kabinler sürekli olarak ARGE çalışmaları ile güncellenmektedir. Böylece hangi amaç için alınırsa alınsın son teknolojinin kullanıldığı bir üretimden geçmiş kabinlere sahip olunur. Konforlu şekilde kullanılabilen prefabrik kabinlerin kullanım amacı oldukça önemlidir. Büfe gibi kullanım alanlarında geniş bir alan imkanını sağlayabilir.

Zor iklim şartlarına sahip olan farklı şehirlerdeki iklimler için prefabrik kabinler kullanılabilir. Hem kar hem de deprem gibi durumlarda güvenli bir alan olması en büyük avantajlarından biridir.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler