Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Modüler altın madeni şantiye kamp binası - Şili

Kullanım Amacı Maden Ocağı Ofis, Yemekhane, Yatakhane vb.
Yapı Modeli Prefabrik Panel Sistem
Yapı Adedi 6
Toplam Metraj 866 m²
Proje Yılı 2018
Kullanılacak Bölge Iquique, Tarapacá Bölgesi, Şili
Tamamlanma Zamanı 55 Gün
Şu anda 72 misafir bu projeyi inceliyor

Güney Amerika ülkelerinden Şili’de And Dağlarının eteğinde maden şantiyesinde görev alacak çalışanlar için şantiye binaları kurduk.

Proje kapsamında ürettiğimiz 6 adetten oluşan toplam 866 metrekare büyüklükteki yapı grubunu deniz yolu konteyner taşımacılığı ile Şili’ye ulaştırdık. Limandan alınan yapılar karayolu ile maden şantiyesinin bulunduğu Tarapacá Bölgesi'ndeki Quebrada Blanca maden sahasına ulaştırıldı. Demonte şantiye binalarımızın sahaya ulaştığı gün bölgede hazır ettiğimiz ekiplerimiz aynı gün yapıların kurulumuna başladı. Kurulum uzmanlarımızla 226 şantiye çalışanının kullanacağı prefabrik şantiye binalarını iki aya kalmadan 55 gün gibi bir sürede kullanıma hazır montajlayarak maden projesinin kullanımına sunduk.

A’dan Z’ye şantiye mobilizasyonu

Quebrada Blanca maden projesinde görev alacak personel için inşa ettiğimiz şantiye mobilizasyon yapı grubunda A’dan Z’ye ihtiyaç duyulan tüm binaların kurlumu gerçekleştirildi. Bu şantiye yapı gurubundan ikisi prefabrik ofis binası. Biri yönetim ofisi olarak kullanılacak yapı teknik ekipler için de çalışma binası olacak. Diğer ofis binasıysa daha çok teknik analiz ve laboratuvar ofisi olarak kullanılacak.

Yapı grubunda yer alan üç bina prefabrik yatakhane olarak hazırlandı. Bu binalardan biri iki bölüm olarak düzenlendi. Bir bölümü proje yöneticilerince diğer bölümü ise teknik ofis personelince kullanılacak şekilde planlandı. İki prefabrik yatakhane binası ise şantiyede sahada beden gücüyle görev alacak personelin kullanımına özel hazırlandı. Kullanım ergonomisinin ön planda tutulduğu tüm yatakhane binalarında olduğu gibi bu projede de maden sahalarının yorucu şartları göz önünde bulundurularak zindelik veren yapılar hedeflenerek inşa edildi. Projedeki son bina ise prefabrik yemekhane binası kullanımına özel kurulum yapıldı.

Yapı kalitemiz ve uluslararası organizasyon gücümüzle deniz aşırı ülkelerde bile sağladığımız zamanında kurulum avantajımızla enerjiden madene dünyanın önde gelen işletmelerinin şantiye yapı tercihi olduk. Kolombiya, Arjantin, Venezuela, Peru, Guyana ile birlikte Şili Amerika kıtasında maden şantiye mobilizasyonu kurduğumuz ülkeler arasında yer alıyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz