Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Turizm Konutları Vama Veche

Kullanım Amacı Turizm Konaklama Evleri
Yapı Modeli Yeni Nesil Konteyner
Yapı Adedi 8 Konut
Toplam Metraj 168 m²
Proje Yılı 2022
Kullanılacak Bölge Köstence, Romanya
Tamamlanma Zamanı 8 Gün
Şu anda 50 misafir bu projeyi inceliyor

Turizm Konutlarında Yeni Nesil Konteyner

Köstence’nin sahilleriyle ünlü Vama Veche köyünde turizm konaklama evleri kurduk. Yeni nesil konteyner modelinin tercih edildiği 8 ayrı konutun kurulumu sadece 8 günde tamamlandı. Romanya’da gerçekleştirilen bu proje bölgeye gelen turistlere butik otel konforu yaşatacak.

Uzun ömürlü, güvenli yapı modelinin yanı sıra hızlı üretim ve kurulum üstünlüğüne sahip Karmod yeni nesil konteyner turizm yatırımcılarının tercihi. Ön üretimi modern fabrika tesislerinde gerçekleştirildiğinden kurulumu kullanım yerinde saatler içerisinde tamamlanabiliyor. Aynı gün hizmete alınarak yatırımcıya hemen kazanma imkanı sunuyor. Yatırımlar kısa zamanda kazanca dönüşürken aynı zamanda diğer konut modellerine göre ekonomik oluşu ekstra kazanç sağlıyor.

Her ünitede bir aileye özel tatil konforu

Vama Veche tatil evleri tamamen cıvata somunlu sistemin verdiği avantajla 3x7 konteyner modeliyle hazırlandı. Karayolu taşımacılığı ile kullanım yerine ulaştırılarak aynı gün montajlanmaya başlandı. Ön üretimli yapı modeline sahip olduğundan kullanım yerinde başka inşaat malzemelerine ihtiyaç duyulmadan kurulum yapıldı. Üstün kalitesi ve ergonomik planlarıyla öne çıkan ünitelerin her birinde ailelere en iyi konforla konaklama imkanı sunuluyor.

Yaşam alanında neler var?

Tasarımda aydınlık bir konut özelliği kazandırılması için yapı modelinde geniş açıklıkta pencereler tercih edildi. Pencerelerde alüminyum doğramalar sevim yapılarak yapı estetiği ve konforu yükseltildi. İç kısımda 21 m2 büyüklükte ferah bir yaşam alanı oluşturuldu. Her evin içerisinde yaşam alanının yanı sıra küçük bir mutfak alanıyla birlikte WC duş ünitesi hazırlandı. Özel yatırımcı tarafından hizmete alınan turizm evleri günlük veya haftalık periyotlarla kiralanabiliyor.

Turizm yatırımcısı konteyner evlerle neler kazanıyor?

Öncelikle üretiminde en iyi kalitede yapı malzemelerinin kullanıldığı konteyner evler uzun ömürlü kullanım standardına sahip. Tamamen cıvata somunlu sistemin verdiği avantajla nerede olursa olsun çok fazla ustalık gerektirmeden pratik şekilde kuruluyor. Kurulum için elin matkap tutması yeterli. Yatırımcı konteyner ev modeliyle aynı gün kazanmaya başlıyor. Üretiminde yüksek kalitede yapı malzemelerinin tercih edilerek kullanıldığı yeni nesil konteyner uzun yıllar güvenle kullanılıyor. Temizlik ve bakımı son derece kolay. Özel boyalı yıpranmaz metalleri, sandviç panel duvar ve çakı sistemiyle uzun yıllar bakım gerektirmiyor. 125 mm çatı sandviç panel kalınlığı ve özel duvar panelleriyle iklimlendirme enerji giderlerinden en iyi tasarrufla kazandırıyor.

Vama Veche Hakkında

Vama Veche tatil köyü Romanya’nın Bulgaristan sınırında yer almakta olup Köstence ilçesini bağlı bulunmaktadır. Tarihi ismi Ilanlık olan Vama Veche Limanu komününün bir parçasıydı. Vama Veche, 1989 Romanya Devrimi sonrası büyüyerek ülkenin önemli turizm destinasyonlarından biri haline gelmiştir. Köy güzelliğiyle 1960’dan sonra yazarlar ve aydınların uğrak mekanlarından biri olmuştur. Turizmin ilk zamanları konaklama köylülerin sunabildiği imkanlarla birlikte balıkçılardan kiralanan çadırlarla sağlanıyordu. Günümüzde Vama Veche, Karadeniz sahili ve kumsallarıyla turizmin gözde mekanlarından biri olmayı sürdürüyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz