Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Alucra Sosyal evlerde yaşam başladı

Kullanım Amacı Sosyal Konut
Yapı Modeli Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 23 Adet
Toplam Metraj 1265m²
Proje Yılı 2013
Kullanılacak Bölge Giresun, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 48 Gün
Şu anda 77 misafir bu projeyi inceliyor

Giresun ilimizin Alucra ilçesinde Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü ‘Barınma Yardımı’ kapsamında Alucra Kaymakamlığı ve Alucra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yaptırılan 23 adet prefabrik sosyal konut projesini tamamlayarak teslim ettik.

Alucra Kaymakamlığı ve Alucra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından 2013 yılında yapılan planlamayla ilçede bulunan yaşlı, yoksul, sosyal güvencesi olmayan vatandaşlar için ev yaptırma projesinin uygulamasıyla hayata geçirildi. Projeyle sosyal yardımlaşma ev yardımı kapsamında 23 evden oluşan konut yardımı ihtiyaç sahiplerine teslim edildi. Kaymakamlık ev yardımı için yapılan açıklamada devletin şefkat elinin hissedilmesinin amaç edinildiği vurgulandı.

Evi olmayanlara ev yardımı çerçevesinde güzel bir örnek teşkil eden proje için üretimden kuruluma Karmod uzmanlığının yansıtıldığı 55 m2 büyüklüğündeki evlerle yaşlı ve yoksullara teslim edilerek yüzleri güldürüldü. Modern mimari yeni teknoloji ile üretilen hazır evler 2+1 kullanım planına sahip. Sosyal konutların içerisinde wc ve duş teknesi de yer alıyor. Konutların kurulumu SYDV ev yardımı için devletin ev yardımı şartlarına haiz bulunan aileler arasından seçilenlerin yaşadığı Alucra genelindeki farklı köylerde gerçekleştirildi.

Fakirlere ev yardımı heyecanıyla tesislerde ürettiğimiz evlerin her biri farklı araçlara yüklenerek Alucra’da 23 farklı noktaya hareket etti. Bölgede hazır edilen farklı ekiplerimizle ortalama 4 gün içerisinde kurulumları yapılan konut yardımı evleri Alucra SYDV yetkililerine teslim edildi.

Konut Yardımı İçin En İyi Model Hazır Ev

Konut yardımı kapsamında kaymakamlık ve sosyal yardımlaşma evleri projelerinin kısa sürede gerçekleştirilmesinde hazır ev modeli çok sayıda avantaja sahip. Uzun ömürlü konut sınıfında yer alan prefabrik evler yüksek izolasyonu, hızlı kurulum özelliği ve ekonomik ev fiyatları avantajlarıyla evi olmayanlara ev yardımı projelerinin en çok tercih ettiği yapı modelidir. Hazır ev sistemiyle onlarca aileye mutlu yuva olacak müstakil konutun inşası günler içerisinde tamamlanarak kullanımlarına sunulmaktadır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz