Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Şantiye ve Ofis Binaları - Maliye Bakanlığı Ataşehir Hizmet Binası

Kullanım Amacı İşçi Şantiye Binası ve Şantiye Yönetim Ofisi
Yapı Modeli Birleşimli Yeni Nesil Konteyner
Yapı Adedi 2 Blok (2 Katlı)
Toplam Metraj 1.156 m²
Proje Yılı 2020
Şu anda 28 misafir bu projeyi inceliyor

İstanbul Finans Merkezi projesinin Ataşehir’de gerçekleştirilme kararı sonrası ilçe konut ve ticari projelerde adeta bir anda patlama yaşanmasına neden olmuştu. BDDK ve SPK binalırının inşaatı devamm ederken kısa sürede Merkez Bankası ile beraber Ziraat Bankası, Halk Bankası, Vakıfbank gibi temel kamu bankalarının da merkezlerinin buraya taşınacak olması Ataşehir’e ilgiyi daha da artırmış durumda.

Son olarak bölgede oluşan ticari yoğunlaşmaya daha iyi cevap verebilme adına Maliye Bakanlığı bir projenin daha startını verdi. Maliye Bakanlığı Ataşehir Hizmet Binası inşaatını yapımı tüm hızıyla devam ediyor. Yakın dönemde hizmete açılacak. 72 bin 500 metrekare büyüklüğe sahip hizmet binasının yapımında kullanılacak ofis ve şantiye işçi kamp yapılarının üretim ve kurulumunu Karmod gerçekleştirdi.

Yeni Nesil Konteyner modeliyle hazırlanan şantiye binaları iki katlı iki ayrı blok olarak hazırlandı. Ofislerin bulunduğu blokta şantiye sorumlu mühendisi odası, toplantı salonu, iş güvenliği ekibi ve diğer personelin kullanımı için yapılar kuruldu.

Diğer iki katlı blokta ise alt katın bir bölümü yemekhane olmak üzere diğer alanlar yatakhane olarak projelendirilerek hazırlandı. 3x7 metre üniteler halinde şantiye alanına demonte olarak sevk edilen konteynerler Karmod’un uzman ekiplerince yerinde birleştirilerek kurulum yapıldı. 250’nin üzerinde personelin kullanacağı yapılarda çalışanların konforu için her türlü detay düşünüldü. Sandviç panel duvar ve çatı modeliyle Karmod yeni nesil konteyner alanında en iyi iklimlendirmeye sahip. Bu özelliği ile soğuk kış şartları veya sıcak iklimden etkilenmeksizin kullanılabiliyor. Yeni nesilin montaj kolaylığı sağlayan tamamen vidalı ve geçmeli sistem geliştirilerek özel olarak üretildi. Tamamen kaynaksız sisteme sahip Karmod konteyner diğerlerine göre konfor, izolasyon, defalarca deforme olmadan başka projelerde kullanılabilir özelliğiyle benzersiz üstünlükleriyle öne çıkıyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz