Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Zırhlı Siperlik Takımı

Yapı sektörünün lider markası Karmod, askeriye, polis, büyükelçilik, konsolosluk gibi yüksek güvenlik gerektiren güvenlik noktalarının kullanımına özel Zırhlı Siperlik üretiyor. 

Karmod, Kurşun Geçirmez Güvenlik Kulübelerindeki başarısını Ar-Ge’sinde geliştirerek hazırladığı Balistik Kalkan ürünüyle de gösterdi. BR7 kurşun geçirmez koruma testlerinden başarıyla çıkan ürün güvenlik noktalarında kullanılmaya başlandı.

Askeri terminolojide BR7 Koruma Seviyeli Muharebe Siperlik Aracı teknik adıyla isimlendirilen Siperlik, beraber ve birbirinden bağımsız hareket edebilen üçlü kalkanıyla çok fonksiyonlu ergonomik kullanım özelliğine sahip. Her ünite tek tek kullanılabileceği gibi üçlü blok halinde de kullanılabiliyor. Üçlü kalkan blok 120 ila 180 derece arası açılarda ayarlanabilir kolay kullanıma sahip. Her kalkanda yer alan gözetleme camı ve  sürgülü atış mazgalı olası saldırılara karşı anında savunma karşılığında bulunmayı kolaylaştırıyor.

Zırhlı Siperlik Yüksek Güvenlik Noktalarına Özel

Yapı sektörünün lider markası Karmod, askeriye, polis, büyükelçilik, konsolosluk gibi yüksek güvenlik gerektiren güvenlik noktalarının kullanımına özel Zırhlı Siperlik üretiyor.

Karmod Zırhlı Siperlikin her alanı BR7 balistik seviyesinde korumaya sahip olup 7,62x51 – AP zırh delici mermi türlerine karşı güvenli koruma sağlamaktadır. G3 piyade tüfeği, AK47 Kaleşnikov, M16 gibi silahlardan ateşlenen mermilere karşı güvenlidir. Diğer Balistik seviyelerine özel üretimler için lütfen bilgi alınız.

BR7 Koruma Seviyeli Muharebe Siperlik Aracı Özellikleri:

  • BR7 koruma seviyeli 10 mm özel zırh
  • Üçlü veya birbirinden bağımsız hareket kabiliyeti
  • 60x25 cm gözetleme camı
  • 12x150 cm sürgülü atış mazgalı
  • Silikon esaslı yangına dayanıklı her bir modülde 3 tekerlek
  • 85 mm kalınlıkta Balistik camlar
  • Camları dıştan kolay değiştirme imkanı
  • 120 derece ile 180 derece aralığında farklı açı kullanım özelliği