Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Nijerya Birleşmiş Milletler Kalkınma (UNDP) Ofis Binası

Kullanım Amacı UNDP Nijerya Ofisi
Yapı Modeli Yeni Nesil Konteyner
Yapı Adedi 1 Adet 147 m2 Ofis + 1 Adet 69 m2 Konferans Salonu
Toplam Metraj 216 m²
Proje Yılı 2019
Kullanılacak Bölge Maiduguri – Nijerya
Tamamlanma Zamanı 12 Gün
Şu anda 93 misafir bu projeyi inceliyor

UNDP Nijerya Ülke Ofisleri Konteyner Yapılarla Kuruldu

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) organizasyonunun Nijerya ofisi için yeni nesil konteyner yapılarımız tercih edildi. Karmod Nijerya Ofisince gerçekleştirilen proje kapsamında hazırlanan yapılar UNDP’nin Maiduguri şehrindeki hizmet ofisi olarak kullanılacak.

110’u aşkın ülkede çok sayıda başarılı projeye imza atan Karmod ürettiği yenilikçi prefabrik ve konteyner ofis yapılarıyla, Nijerya’da da BM, UNICEF gibi Dünyanın en önemli kuruluşlarının yapı projelerinin tercihi oldu.

Karmod yapıları demonte olarak Türkiye’de bulundan modern tesislerde ön üretim gerçekleştirilerek yapıların kullanılacağı ülkelere sevk ediliyor. Sevkiyatın tamamlandığı gün montaj sahasına intikal eden Karmod ekipleriyle kısa sürede kullanıma hazır kurulumla teslim ediliyor.

Nijerya’da BM için daha önce prefabrik göçmen bürosu ve konteyner mülteci kampı gibi önemli projeler gerçekleştirmiştik. Yine ülkede UNICEF için hazırladığımız mobil okullar 2015 yılından beri Borno Eyaleti’nde kullanılıyor. Ülke genelinde kamu kuruluşlarının yanı sıra özel sektörün petrol ve madencilik başta olmak üzere işçi şantiye yapı projelerini de gerçekleştiriyoruz.

UNDP Maiduguri ofis yapıları Karmod Yeni Nesil Konteyner yapı modeliyle hazırlandı. Yeni Nesil Konteyner modelimiz kaynaksız vidalı geçmeli sisteme sahip olup yüksek ısı yalıtımı ve uzun ömürlü yapı özelliğiyle öne çıkıyor. 12 kişilik personelin hizmet sunacağı konteyner ofis yapıları toplam 216 metrekare büyüklükte olup 147 metrekarelik ofis binasıyla, 69 metrekare büyüklükte 30 kişilik konferans salonunu içeriyor. Kullanıma hazır teslim edilen ofis yapılarında öne çıkan özellikler arasında ünitelerde enerji tasarruflu klimalar kullanılması, zeminlerin seramik kaplı olması, yine tüm ünitelerde wc kullanımı gibi özellikler sayılabilir.

Birleşmiş Milletler'in çatısı altında küresel kalkınma ağı oluşturmak amacıyla UNDP  Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı hazırlananmıştır. Programın temel amacı özellikle gelişmekte olan ülkelerde insanları daha iyi yaşam standartlarına sahip olmaları için çalışmalar yapmaktır. Bu amaçla, gerekli olan bilgi, deneyim ve kaynakları sağlar oluşturularak program çercevesinde çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz