Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

S Lojistik Ofis Binası

Kullanım Amacı Ofis Binası
Yapı Modeli Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 1 Blok
Toplam Metraj 158 m²
Proje Yılı 2021
Kullanılacak Bölge Beylikdüzü, İstanbul, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 5 Gün
Şu anda 48 misafir bu projeyi inceliyor

S Lojistik Yeni Ofis Binasıyla Hizmet Ağını Genişletiyor

Solmaz Grup şirketlerinden S Sistem Lojistik Hizmetler A.Ş. hizmet ağını Karmod tarafından inşa edilen prefabrik ofis binasıyla büyültmeye devam ediyor. Arnavutköy merkezli firma operasyon bölgelerine yeni ofis binasıyla Beylikdüzü’nü de ekledi.

Lojistik operasyonları yeni ofis binasında yürütülecek

S Lojistik bölge operasyonlarını Beylikdüzü’ndeki yeni ofis binasından yürütecek. Panel sistem prefabrik yapı modelinin kullanıldığı ofis binası 158 m2 büyüklüğe sahip. Ön üretimi modern tesislerde gerçekleştirilen ofis binasının kurulumu Karmod uzman ekiplerince 5 gün gibi kısa bir zaman diliminde tamamlandı.

Lojistik ofis binasına dar cephe orta kısımdan giriş sağlanıyor. Girişte 62 m2 büyüklükte bir çalışa salonu bulunuyor. Bu kısımda firmanın lojistik ekibi planlama ve faaliyetlerini yönetiyor. Çalışma salonunun orta kısmından arkaya doğru devam eden koridorda sağlı sollu dört ayrı oda bulunuyor. Odalardan lojistik ofis yöneticisi tarafından kullanılıyor. Diğer iki ofis ise diğer çalışma personeline ait. Üçüne göre daha küçük metrajdaki oda ise arşiv amaçlı değerlendirilmiş. Binanın arka sol bölümünde biri bay diğeri de bayan olmak üzere iki ayrı WC ünitesi yer alıyor. Sağ kısımda ise 12 m2 büyüklükte mutfağa yer verildi.

Prefabrik Ofis Kurulumu Yüzde 70 Daha Hızlı

Uzun ömürlü bina modeli ve yüksek yapı güvenliği ile prefabrik ofis farklı sektörlerin ihtiyaçlarında tercihi her geçen gün yaygınlaşıyor. Prefabrik ofis binalarının tercih edilmesinde üretim ve inşa hızı da önemli etken. Prefabrik yapı geleneksel betonarme tarzı bina modellerine göre en az yüzde 70 oranında hızlı kurulum avantajına sahip. Bunun en önemli nedeni prefabrik yapı sistemimin modern üretim tesislerinde ön imalatla hazırlanıyor oluşundan kaynaklanıyor. Kaynak kullanılmadan tamamen cıvata somun ve geçmeli sistemle üretilen prefabrik yapılar sahada en hızlı kuruluma sahip. Örneğin proje kapsamında hazırlanan 158 m2 ofis binasının toplam kurulum süresi 5 gün. Bu süre diğer yapı modelleri açısından asla ulaşılamayacak bir zaman dilimini ifade ediyor.

S Lojistik Hizmetler A.Ş. Türkiye'nin İlk Entegre Lojistik Servisi Sunan Firması

Solmaz Grup bünyesinde faaliyet gösteren S Sistem Lojistik Hizmetleri A.Ş. 1999 yılından bugüne lojistik sektöründe hizmet veriyor. Faaliyet alanları içerisinde Gümrüklü Antrepo İşletmeciliği, Uluslararası Taşımacılık, Yurtiçi Taşımacılık, Gümrüklü Transit Taşımacılık ve Lojistik Depolama hizmetleri yer almaktadır. S Sistem Lojistik Hizmetler A.Ş. Türkiye'nin ilk entegre lojistik servisi sunan şirketi olup lojistik sektöründe havayollarına hizmet veren ilk özel antrepo işletmesi ve ilk şehirlerarası tarifeli gümrüklü transit taşımacılık servisi ile sektöründe yeniliklerin öncüsü firmalar arasında yer alıyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz