Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tatil Köyü Projesi - Hums, Libya

Kullanım Amacı Tatil Köyü Devre Mülk Konutları
Yapı Modeli Panel Sistem Prefabrik Konut
Yapı Adedi 29 Adet
Toplam Metraj 1.421 m²
Proje Yılı 2016
Kullanılacak Bölge Hums, Libya
Tamamlanma Zamanı 40 Gün
Şu anda 16 misafir bu projeyi inceliyor

Karmod Libya’da Tatil Köyü Projesi Gerçekleştirdi

Libya’nın tatil beldesi Al Hums’ta 29 adetten oluşan tatil köyü konut projesini 40 gün gibi kısa bir sürede kurulum yaparak teslim ettik.

Yeni nesil prefabrik yapı üretim teknolojisiyle uzun ömürlü yapı sınıfında hazırladığımız yapılarımız turizm bölgelerinde planlanan konaklama yatırımları için oldukça cazip avantajlar içeriyor. Turizm konaklama yatırımları için prefabrik yapı sisteminin öne çıkan en önemli avantajlarından biri yapı modelinin kısa sürede üretim ve kurulum kolaylığına sahip olmasıdır. Örneğin 50 metrekare ortalama büyüklükteki 2+1 devre mülk konut yapısı prefabrik modeliyle bir veya iki gün içerisinde kurulum yapılabiliyor. Turizm hizmetleri için hizmet duyulan yüzlerce yapı çok kısa sürede hazır hale getirilerek turizm konaklama konut yatırımı kısa sürede dönüştürülerek yatırımcısına hemen kazandırıyor.

Prefabrik tatil köyü tercihinin bir diğer önemli avantajı yapı yatırım bütçesi. Prefabrik yapı ön üretimli olup kurulum yerinde başka inşaat malzemelerine ihtiyaç duymadan kurulur. Bina kurulumu tamamıyla üretici firma ekiplerince montajlandığından başka ustalara da ihtiyaç duyulmadan inşa edilir. Bu kolaylıklar prefabrik konut fiyatlarını bilinenin ötesinde oldukça cazip hale getirmektedir. Bu nedenle turizm yatırımcıları hemen kazanmaya başlamak için prefabrik modelini özellikle tercih etmektedirler.

Karmod evleri uzun ömürlü kalitede üretimi, kullanıma hazır kısa sürede kurulumu, ülke iklimine özel izolasyonu, ergonomisiyle marka olarak ayrıcalıklarıyla tercih sebebi.

Libya tatil köyü projesi kapsamında Türkiye Karmod’un modern tesislerinde ön üretim yapılan tatil köyü konutları duvar, çatı, kapı, pencere, su ve elektrik tesisat ve armatürleriyle ülkeye sevk edildi. Karmod ekiplerince yerinde kurulum yapılan devre mülkler kullanıma hazır olarak teslim edildi. 49 metrekare büyüklükte 2+1 plandaki konutlar bir aile için ideal kullanımını kazandıracak özellikte Libya’nın turizm sektörüne kazandırıldı.

Hums (Al-Khums) kenti deniz sahilleriyle Libya’nın tatil yörelerinden biri. Şehrin doğusunda yakın dönemde yapılan arkeolojik kazılarla ortaya çıkarılan Leptis Magna (Harika Magna) antik kenti ile tarihi Severan Bazilikası da turizm açısından görülmeye değer yerler arasında. Leptis Magna'daki antik Roma tiyatrosu bugün Libya’ya gelen turistlerin en çok ziyaret ettiği tarihi mekanlar arasında yer alıyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz