Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kuveyt İnşaat Ofisi

Kullanım Amacı Şantiye Ofis Binası
Yapı Modeli Sadeer General Trading & Contracting Company
Yapı Adedi 5 Ünite (300x700 m)
Toplam Metraj 147,5 m²
Proje Yılı 2013
Kullanılacak Bölge South Subhan, Kuveyt
Tamamlanma Zamanı 3 Gün
Şu anda 86 misafir bu projeyi inceliyor

Kuveyt’in Mimarlıkta Marka İsmi Sadeer’e Ofis Yapısı İnşa Ettik

Kuveyt’in mimari dekorasyon alanında marka firması Sadeer’e inşaat şantiye ofis binası kurduk. 147,5 m2 büyüklükteki ofis binasının kurulumu sadece 3 günde tamamlandı.

Kurulumu yapılan ofis binası otelden hastanelere, kamu binalarından alışveriş merkezlerine dekorasyon hizmeti veren Sadeer’in  South Subhan’daki projesinde kullanılacak.

Şantiye Ofisi Üniteler Halinde Üretilerek Sevk Edildi

Karmod yeni nesil konteyner modeliyle projeyelendirilip üretilen şantiye ofisi hazır üniteler halinde Kuveyt’teki proje sahasına sevk edildi. 3x7 ebatında toplam 5 konteyner ünitesinin kullanıldığı projede 4 adet 1+1, 1 adet 1+1 oda bölmeli tuvaletli ünite yer aldı. Karmod tesislerinde imal edilen üniteler karayolu tır taşımacılığı ile Subhan şehrine gönderildi.

Kurulumda yan yana dizilen üniteler arasına ekstra çatı uygulaması yapılarak kapalı alan genişliği 105’ten 147,5 m2’ye yükseltildi.

Hızlı Kurulum Avantajı Karmod Yeni Nesil Ofis Binalarında

Karmod yeni nesil konteyner tamamen cıvata somunlu ve geçmeli sistemle üretiliyor. Üretimin hiç bir aşamasında geleneksel kaynak uygulamaları kullanılmıyor. Bu özelliğiyle Karmod ofis yapıları tercih edenlere yüksek güvenlikle birlikte hızlı kurulum avantajıyla kazandırıyor. Cıvatalı sistemin verdiği avantajla proje kapsamındaki ofis binasının kurulumu 3 gün gibi kısa bir zamanda tamamlanabildi. Konteyner ofis yapıları uzun yıllar güvenle kullanılırken aynı zamanda cıvata birleşimlerinden kolaca sökülerek başka projelere taşınarak defalarca kullanıma sunulabiliyor.

Karmod yeni nesilin duvar ve çatısında sandviç panel sistemi kullanılarak yapının iklimlendirmesinde enerji tasarrufu sağlayarak kazandırıyor.

Sadeer General Trading & Contracting Company Hakkında

Mimari dekorasyon uygulamalarında Kuveyt’in en iyi markası olan Sadeer dekoratif alçı levha uyğulamalarıyla öne çıkıyor. Tedarik ve uygulamaları arasında Cam Takviyeli Alçı (GRG), Cam Takviyeli Çimento(GRC), Cam Takviyeli Plastik (GRP) levha ve uygulamaları yer alıyor.

Dekorasyonda Uzman Proje Yöneticisi ile Mimar Mühendisler Firmanın Bünyesinde

Binyesinde 20’ye yakın proje yöneticisi ve 50’ye yakın mimar mühendis bulunduran Sadeer Kuveyt’te dekorasyon alanında uzmanlaşmış durumda.

Kuruluşu 1973 yılına uzanan Sadeer General Trading & Contracting Company ünvanıyla hizmet veriyor. Hizmet alanında uzmanlaşan Sadeer yıllar geçtikçe alçı ve diğer dekorasyon uygulamaları alanında deneyimini artırdı. Günümüzde 250’nin üzerinde kaplama çeşidiyle ticari dekorasyon ve inşaat müteahhitlik sektörlerinde saygın kuruluşlara hizmet veriyor.

Özel alçı levha ürünleri, nitelikli uzman mühendislik ekibi, modern üretim tesislerine sahip Sadeer Kuveyt’te proje tamamlama alanında lider konuma sahiptir.

Sadeer’in referansları arasında oteller, hastaneler, ofis ve ticari binalar, villalar, finans kurumları, alışveriş merkezleri ve sinemalar, restoranlar, eğitim binaları, müzeler ve elçilikler, showroomlar, camiler yer alıyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz