Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Konteyner Eğitim Binası Potsdam – Almanya

Kullanım Amacı Müzik Eğitim Merkezi
Yapı Modeli Konteyner
Yapı Adedi 70 Adet (56 adet 3x7 metre, 14 adet 3x9 metre ünite)
Toplam Metraj 1.575 m²
Proje Yılı 2019
Kullanılacak Bölge Potsdam - Almanya
Tamamlanma Zamanı 35 Gün
Şu anda 31 misafir bu projeyi inceliyor

Almanya’da Konteyner Müzik Eğitim Merkezi

Yeni Nesil konseptiyle konteyner ofis amaçlı kullanım kalitesinde üretilen Karmod Konteyner Almanya’da Müzik Eğitim Merkezi Binası olarak kullanılacak. Potsdam şehrinde toplam 70 adet üniteden kurulumla hazırlanan bina müzikte geleceğin dehalarının yetişmesine katkı sağlayacak.

Tam demonte sistemle Karmod üretim tesislerinde hazırlanan yapılar karayolu konteyner taşımacılığı ile Almanya’daki kurulum yerine ulaştırıldı. Karmod ekiplerince vidalı ve geçmeli  sistemin sağladığı kolaylıkla kısa sürede kurulumu gerçekleştirilen konteyner yapılar uzun yıllar kullanılmak üzere teslim edildi.

Proje kapsamında Karmod modern tesislerinde demonte ön üretimle hazırlanan 56 adet 3x7 metre konteyner ünitesiyle 14 adet 3x9 konteyner ünitesi bir araya getirilerek birleşimli konteyner yapı sistemiyle binanın kurulumu gerçekleştirildi.

Standart üretiminde yüksek ses izolasyonuna sahip sandviç panelli duvarlar müzik eğitimi esnasında oluşacak ekstra sesin de izole edilebileceği şekilde özel ses yalıtım kaplama uygulaması da yapıldı. Konteyner yapının duvarlarındaki bu uygulama ile müzik eğitim sesinin minimize edilmesi amaçlandı.

Konteyner Ölçülerinde Standartları Yükselttik

Karmod yeni nesil konteyner tam demonte yapı sistemiyle konteyner modellerine ebatlarıyla da yenilikler getirdi. Bu yenilikçi konteyner sistemiyle alışılmış 2,30x5,95 metre ölçünün 14 metrekareyi geçemeyen ünite yapısı tamamen aşılmış oldu. Bu projede de görüldüğü üzere 3x7 (21 metrekare), 3x9 (27 metrekare) konteyner ebatlarındaki üniteler bir arada kullanılmasıyla bin 575 metrekare büyüklükteki yapıda daha geniş odalar hazırlandı. Karmod ful demonte konteyner sistemiyle sektörünü yenilikle tanıştırmış oldu.

Karmod yeni nesil demonte konteyner modeliyle son derece modern tarzda konteyner ofis yapıları hazırlanabilmektedir. Kaynaksız yapı teknolojisi kullanılarak tamamen vidalı ve geçmeli sistemle hazırlanan konteyner üniteleri demonte yapı modelinin verdiği kolaylıkla Dünyanın istenilen ülkesine sevk edilebilmektedir. Karmod kurulum uzmanlarınca yerinde projeye göre montajı gerçekleştirilen konteyner yapılar kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir. Konteyner yapı modelimizle projedeki gibi okul yapıları, yönetim ofisleri, şantiye yapı grubu gibi çok sayıda bina kısa sürede inşa edilerek uzun ömürlü kullanımda sunulmaktadır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz