Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Getir Perakende Lojistik A.Ş. Dağıtım Deposu Projesi

Kullanım Amacı Gıda Dağıtım Deposu
Yapı Modeli Yeni Nesi Konteyner
Yapı Adedi 1 Blok
Toplam Metraj 147 m²
Proje Yılı 2021
Kullanılacak Bölge Arnavutköy, İstanbul, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 4 Gün
Şu anda 53 misafir bu projeyi inceliyor

Yapılarımızla Getir’in hızına hız kattık

“Getir bi mutluluk” sloganıyla hizmet veren Getir markasına hızlı kuruluma sahip yapılar ürettik. Binlerce ürünü dakikalar içeresinde, gece gündüz demeden istenen yere ulaştıran Getir’in hızına yapılarımızla hız kattık.

147 m2 konteyner depolama alanı 4 günde teslim

Karmod uzmanlığı ile üretilen yeni nesil konteyner Getir markasının lojistik dağıtım depolama yapısında tercihi oldu. 147 m2 büyüklükteki Arnavutköy bölge dağıtım deposu sadece 4 gün içerisinde tamamlanarak markanın hizmetine sunuldu. Proje kapsamındaki depo yapısı için 7 adet 3x7 konteyner ünitesi kullanıldı. Karmod tesislerinde kısa zamanda üretimi tamamlanan konteyner üniteleri kurulum için Arnavutköy’deki depolama alanına sevk edildi. Aynı gün bölgede hazır edilen Karmod ekipleri binaların kurulumuna başlayarak sadece 4 günde kurulumu tamamladı. Projede yapı üzerine ekstra çatı kaplama uygulaması da gerçekleştirildi. Yüksek yalıtıma sahip Karmod yeni nesil konteyner ekstra çatı kaplamasıyla mükemmel seviyeye yükseltildi.

Yeni nesil konteyner ergonomisi depolara yansıyor

Karmod yeni nesil konteyner klasik yapı modellerinin ötesinde en iyi kullanım ergonomisine sahip. Yapı güvenliği devasa beton yığınları yerine çok az yer kaplayan metallerle sağlandığından iç kullanımda en iyi ergonomi sunuyor. Konteyner depo içerisinde ürünlerin yerleşimi ve sevkiyatı çok pratik şekilde gerçekleştirilebiliyor. Pratikliğiyle zamanla yarışan Getir gibi markaların işini daha da kolaylaştırıyor.

Lojistik büyümesini en hızlı şekilde sürdüren markalar depolama ihtiyaçlarında konteyner yapıları özellikle tercih ediyor. Hem zamandan hem de bütçeden kazançlı çıkıyor. Konteyner günler içerisinde üretilip montajlanabildiğinden yapı inşa süreçlerini tamamen geride bırakıyor. Yapı güvenliği ve sağlam dayanımıyla uzun yıllar güvenle kullanılıyor.

Getir Hakkında

Getir Perakende Lojistik A.Ş. ilk kez 9 Temmuz 2015 tarihinde Türk girişimci Nazım Salur tarafından kuruldu. Mobil uygulama üzerinden market ürünleri ve restoran yemek teslimatları gerçekleştiren şirket kısa zamanda Türkiye’de benzersiz büyüme trendi yakaladı. Şirket günümüzde Türkiye başta olmak üzere Avrupa ülkeleriyle ABD’de hizmet veriyor. Kuruluşundan sadece 4 yıl sonra 2019 yılının ikinci yarısında Getir mevcut siparişlerini ikiye katlayarak aynı yılın Aralık ayında 1,5 milyon sipariş sayısına yaklaştı. Getir 2019 gelirini 120 milyon dolar olarak gerçekleştirirken yatırımcıların dikkatini üzerine çekti. Pandemi süreci markanın büyüme trendini iyice artırdı. Ocak 2021’de Getir, İngiltere’nin başkenti Londra’da hizmet vermeye başladı. Aynı yılın Mayıs’ında Amsterdam (Hollanda), Haziran’ında ise Berlin ve Paris’i hizmet noktalarına ekledi. Temmuz 2021’de Getir, İtalya ve İspanya’da hizmet veren hızlı market teslimat uygulaması BLOK’un tamamını satın aldı. Blok ismi Getir’e dönüştürülerek Avrupa’da Portekiz’i de bünyesine kattı.

GetirBüyük, GetirYemek ve GetirSu

Getir markası en çok tüketilen ürünleri hedeflemiş durumda. GetirBüyük uygulamasıyla haftalık veya aylık market alışverişleri yapılabiliyor. GetirYemek leziz yemekleri siparişten kısa süre sonra ayağınıza kadar getiriyor. GetirSu servis hizmetiyle Kuzeyden markalı damacana su teslimatı yapılıyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz