Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

ETSE Et Entegre Tesisleri Fabrika Yönetim Ofisi Binası

Kullanım Amacı Fabrika İdari Binası
Yapı Modeli Yeni Nesil Konteyner
Yapı Adedi 1 Blok İki Katlı (18 Ünite 4x8 Konteyner)
Toplam Metraj 576m2 (60 Kişi)
Proje Yılı 2021
Kullanılacak Bölge Yalova, İstanbul
Tamamlanma Zamanı 10 gün
Şu anda 84 misafir bu projeyi inceliyor

Zincir Marketlerinin et ürünleri tedarikçisine fabrika ofisi kurduk

Türkiye’nin önde gelen Zincir Marketlerinin et ürünleri tedarikçisine fabrika ofisi kurduk.

1986 yılından bugün prefabrik yapılardaki uzmanlığımızla farklı sektörlere ofis yapıları inşa etmeyi sürdürüyoruz. Ülkemizde et ürünleri üretiminde güçlü markalarından ETSE Et için fabrika ofis binası kurduk. Ofis binası firmanın Yalova’da kurulu Entegre Tesislerinde fabrika yönetim binası olarak hizmet veriyor. Karmod yeni nesil konteyner modeliyle inşa edilen bina kompleksi 576 m2 kapalı alana sahip.

4x8 üniteyle üretilmiş ilk konteyner ofis projesi

ETSE ofis projesi 4x8 konteyner ünitelerin bir araya gelmesiyle inşa edilen ilk ofis projesi olma özelliği ile öne çıkıyor. Proje içi toplam 18 adet konteyner ünitesi üretildi. Karmod proje ofisinde müşteri beklentilerine göre şekillenen binada 4x8 ünitelerin kullanılması kararlaştırıldı. Müşteri proje onayı sonrası Karmod modern tesislerinde üretime alınan yapıların bant üretimi 3 günde tamamlandı. Tamamıyla yeni nesil konteyner üretim sisteminin kullanıldığı yapılarda kaynak gibi uygulamalar geride bırakılmış durumda. Yapı modelindeki birleşimler cıvata somun kullanımı ve geçmeli sistemle gerçekleştiriliyor. Yeni nesil konteynerin duvar ve çatı sisteminde tamamıyla sandviç panel sistem kullanılıyor. 125 mm çatı kalınlığıyla birlikte mükemmel yalıtım değerine ulaşan konteyner ofis enerji harcamalarını minimize ediyor. İklimlendirme kolaylığıyla bütçelere fark edilir büyük tasarrufla kazandırıyor.

Fabrikada üretimi tamamlanan konteyner üniteleri aynı gün sevke çıkartıldı. Sevkiyat aracının Yalova’da bulunan kurulum sahasına ulaştığında Karmod’un profesyonel montaj ekipleri de planlanarak orada hazır edildi. Üniteler araçtan indirildikçe vinç yardımıyla sıralı şekilde kuruluma başlandı. 4x8 konteyner ünitelerinin birleşimiyle 576 m2 büyüklükteki fabrika ofis binası sadece 10 gün içerisinde tamamlanarak firma personelinin kullanımına sunuldu.

Her yöne bakan açık özellikte modern konteyner ofis binası

Karmod uzmanlığıyla üretilip yerinde kurulumu gerçekleştirilen modern ofis binası ile fabrika idari personeline ergonomik konforuyla öne çıkan çalışma ortamı hazırlandı. Ofis planı görsel kullanım konforu açısından klasik planlardan ayrılıyor. Adeta bir stadyum gibi planlanan binada tüm çalışma alanı dışla birlikte içte yer alan bahçeye bakıyor. Çalışanlardan aldığımız kullanım izlenimleri oldukça olumlu. Farklı alanlarda çalışan personel hem dış hem de iç bahçe kısmına bakan rahat çalışma ortamına sahip. Çalışma alanları cam duvar bloklarıyla desteklendiğinden maksimum aydınlık iç mekanla buluşturulmuş durumda. Bina içerisinde genişçe bir giriş salonu, üretim müdürü, üretim planlama, finans, yönetici odaları, toplantı salonu, mutfak, mescit gibi alanlar yer alıyor.

ETS Et çiğ kırmızı et işleme ve paketlemesiyle öne çıkıyor. Firma Türkiye’nin önde gelen zincir marketlerine et ürünlerinde fason üretim gerçekleştiriyor. Kırmızı et ürünleri arasında ısıl işlem görmüş sucuk, döner, köfte çeşitleri bulunuyor. 

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz