Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

BOTAŞ İstanbul – Çanakkale Doğalgaz Boru Hattı Şantiye Binaları Tamamlandı

Kullanım Amacı Şantiye Mobilizasyon Yapıları
Yapı Modeli Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 6
Toplam Metraj 861 m²
Proje Yılı 2012
Kullanılacak Bölge Çanakkale, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 26 Gün
Şu anda 94 misafir bu projeyi inceliyor

BOTAŞ’ın İstanbul - Çanakkale arasında doğalgaz transferi için çalışmaların yapıldığı Boru Hattı için şantiye binalarını kurulum yaparak teslim ettik. Proje kapsamında toplam altı adet yapıyla ofisten işçi konaklama alanlarına kadar şantiye mobilizasyon yapı grubunda yer alan binaların tamamını kurulumunu gerçekleştirmiş olduk.

Prefabrik şantiye binaları, Yapımını Ekol Yapı inşaat firmasının üstlendiği toplam131 bin 100 metre uzunluğa sahip BOTAŞ’a ait İstanbul - Çanakkale doğalgaz boru hattında kullanılacak. Toplam 861 metrekare büyüklüğe sahip 6 adet prefabrik şantiye yapısının yer aldığı projede biri yönetici diğeri de teknik ekiplerce kullanılacak 2 adet prefabrik ofis binası, 3 adet prefabrik yatakhane ve 1 adet yemekhane binası yer alıyor. Yatakhane binalarından biri şantiye projesinde görev alan mühendis ve teknik personel tarafından kullanılacak.

Şantiye Mobilizasyonunda En Hızlısı Prefabrik Yapı

Yenilikçi teknoloji kullanımıyla kaynaksız cıvata somun ve geçmeli sistemle üretilen Karmod yeni nesil prefabrik yapılar zamanla yarışan inşaat projelerinin şantiye mobilizasyon binalarının kurulumunda inşa süresi hızıyla projelere kazandırıyor. Proje örneğinde olduğu gibi bir şantiye projesinin ihtiyacı olan yönetim ofisi, teknik ofis, yemekhane, yatakhane gibi ana binaların tamamı bir ayı bile bulmayan kısa zaman diliminde hazır hale getirilebiiyor. Bu durum resmi kamu ihallereriyle zaman kıskacında iş yapan inşaat firmaları için kaçırılmaz bir fırsat oluşturuyor.

Enerjiden madenciliğe, yol yapımdan barj inşaatlarına, boru hatlarından toplu konutlara proje yüklenicisi tüm müteahhitlik firmalarını termin zamanında iş bitirme gerçekleştirip sorunsuz teslimat yapabilme stresi baskılar. Bu bilinçle Karmod yeni nesil yapılar ana ve alt yüklenici firmalara kısa sürede hızlı kurulum gerçekleştirdiği şantiye yapılarıyla bu stresten kurtulmalarına yardımcı olur. Karmod 20 kişiden başlayarak binlerce insanın görev aldığı büyük projelere varana kadar tüm şantiye yapılarını aynı ciddiyet ve sorumlulukla gerçekleştirmeyi hedeflemiştir. Yenilikçi teknolojilerin kullanımıyla hızlı üretim, kolay nakliye, yerinde kısa sürede hızlı kurulum ve en ekonomik finansmanlı prefabrik şantiye yapıları hazırlamak Karmod’un temel amacını oluşturur.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz