Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bilim İlaç Ofisi, Çerkezköy

Kullanım Amacı Fabrika Yönetim Ofisi
Yapı Modeli Hafif Çelik Konstrüksiyon
Yapı Adedi 1 Blok (2 Katlı)
Toplam Metraj 840 m²
Proje Yılı 2024
Kullanılacak Bölge Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi, Kapaklı, Tekirdağ, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 58 Gün
Şu anda 57 misafir bu projeyi inceliyor

Yapı güvenliği üstünlüğüyle birlikte zamandan ve bütçeden kazandıran hafif çelik yapı sistemleri yeni ofis bina projelerinin tercihi.

Ülkemizin ilaç sanayinde önde gelen kuruluşlarından Bilim İlaç fabrika yönetim ofisinde çelik yapı sistemini tercih etti. Firmanın Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan üretim tesisleri için yönetim ofis binası inşa ettik. İki aya yakın sürede tamamlanan fabrika çelik ofis binası iki kat üzerine 840 m² büyüklüğe sahip.

15x28 m dikdörtgen planda projelendirilen binanın her katında 420 m² kullanım alanı bulunuyor. Ofis binasının zemin katı ağırlıklı olarak mutfak ve yemek salonu olarak planlandı. Bu nedenle bu katta 144 m²’lik genişçe bir alan yemek salonu için ayrılmış bulunuyor. Yemek pişirme mutfak alanı, kiler ve diğer depolama alanı ile tuvalet ve lavabolar bu katta yer alıyor. Ana yönetim katı olan birinci kata çıkış zemin kattaki hol ve merdivenden geçilerek sağlanıyor.

Bilim İlaç Çerkezköy çelik ofis binasının birinci katı tamamıyla fabrika yönetim ofisi olarak planlandı. Köşedeki merdivenden bu kata çıkıldığında küçük sahanlıktan geçilerek ofis içerisine girilmiş oluyor. Bu katta sağda L planda oldukça geniş çalışma alanı bulunuyor. Bina uzunluğunca konumlanan bu odanın sol bölümünde yönetici ve çalışma odaları bulunuyor. Fabrika müdür odası orta bölümde yer alırken ön ve arka bölümünde 3 ayrı çalışma odasına daha yer verildi. En ön kısımda diğerlerine göre daha küçük bir çalışma odası yer alıyor. Merdiven yönündeki iki odadan biri sistem odası diğeri ise arşiv odası olarak planlandı. Bu odaların yanında tuvalet ve lavabolara yer verildi.

Bilim İlaç fabrika ofisinde modern binalara estetik görünüm kazandıran parapet çatı uygulaması yapıldı. Çelik yapı sistemi avantajıyla duvar yalıtımları içten dışa kademeli olarak uygulanarak bina izolasyonu mükemmel seviyeye getirildi.

Bilim İlaç Çerkezköy Üretim Tesisleri

Bilim İlaç Çerkezköy üretim tesisi Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde 22 bin metrekare alan üzerine kurulu. Tesis toplam 9.250 m² kapalı alana sahip. Tesis 1998 yılında açılarak ilaç üretimine başlamıştır. 44 milyon kutu / yıl üretim kapasitesine sahip fabrikada Penisilin Oral Solid (tablet, film kaplı tablet, kapsül ve kuru toz süspansiyon) ve Penisilin Toz Enjectabl ilaçların üretimi gerçekleştirilmektedir.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz