Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

AYJET Uçuş Okulu Konteyneri Ofis Projesi

Kullanım Amacı Hava Eğitim Ofisi
Yapı Modeli Yeni Nesil Konteyner
Yapı Adedi 1
Toplam Metraj 42m2
Proje Yılı 2021
Kullanılacak Bölge Çatalca, İstanbul, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 1
Şu anda 60 misafir bu projeyi inceliyor

Ayjet Uçuş Okulu Konteyneri Ofis

Uçuş Eğitiminde Doğru Adres” sloganıyla geleceğin pilot adaylarını yetiştiren Ayjet Uçuş Okulu’na konteyner ofis binası kurduk. Firmanın İstanbul Çatalca Hezarfen Havaalanı içerisinde yer alan yerleşkesine kurulan ofis binası eğitim hizmetleri için kullanılacak. 3x7 konteyner ünitelerinin kullanıldığı proje için iki adet 21 m2 konteyner kullanıldı. Fabrikada kullanıma hazır üretimi tamamlanan iki ayrı ünite tek tıra yüklenerek Hezarfen havaalanı apronunu sevk edildi. Vinç yardımıyla araçtan indirilen üniteler üst üste konularak yaklaşık iki saat içerisinde kullanıma hazır hale getirildi.

Konteyner Ofis pratik kullanımıyla en avantajlısı

Farklı sektörlerin her türlü ofis ihtiyaçları için konteyner en pratik yapı çözümü. İstenilen büyüklükte üniteler halinde modern tesislerde üretiliyor. Araçla kolayca sevk edilerek yerinde aynı gün montajlanarak kullanıma hazır hale getiriliyor. 21 m2’den başlayarak yüzlerce metrekare konteyner ofis binaları projelendirilerek üretilebiliyor. Kurulum için minimum kalınlıkta düzgün bir zemin betonunun hazırlanması yeterli. Beton izni bulunmayan kullanım yerlerinde alt kısma taşıyıcı metal veya beton bloklar yerleştirilerek konteyner kurulumu yapılabiliyor. Uzun ömürlü yapı sistemine sahip konteyner ofis yeni nesil üretimiyle üstün yalıtım özelliğini de üzerinde barındırıyor. En düşük iklimlendirme enerji kullanımıyla bütçelere tasarrufla kazandırıyor.

AYJET Uçuş Okulu hakkında

AYJET Uçuş Okulu, İstanbul merkezli olarak uçuş eğitimi veren bir firmadır. Uçuş öğretmenleri genelde Türk Hava Kuvvetlerinde görev yaparak emekli olmuş pilot ve eğitmenlerden seçilmiştir. Eğitmenleri farklı havayolu firmalarında uzun yıllar pilot olarak görev yapmış personellerden oluşmaktadır. Uçuş okulu Hava Kuvvetleri ve uluslararası hizmet veren havayolu şirketlerinde görev almış kaptan pilotların tüm tecrübe ve birikimlerini kursiyerlerine aktarma imkanı sunmaktadır.

AYJET tecrübeli, bilgili uzman personeliyle, uçuş eğitiminde ulusal ve uluslararası havacılık otoritelerinin belirlediği kural ve standartları uygulamaktadır. Bunun yanı sıra, kendi geliştirdiği standart ve uygulamalar ile kalite düzeyini yükseltmektedir.

AYJET Uçuş Okulu, havayolu pilotu yetiştirmede uygulanan Modüler ATPL(A), ATPL(A) Entegre ve Çoklu Ekip Pilot Lisansı (MPL) yetkilerine sahiptir. Merkez Ofisi İstanbul Bakırköy ilçesinde yer alan AYJET eğitimlerini Çatalca Hezarfen Havaalanı, Balıkesir Edremit ilçesinde bulunan Kocaseyit Havaalanı, Muğla Dalaman Havaalanı, Çorlu Havaalanı ve Bursa Yenişehir Havalanlarında gerçekleştirmektedir.

Pilot eğitiminde tecrübesiyle öne çıkan AYJET Uçuş Okulu, 4 Haziran 2022 tarihinde 103’üncü dönem mezunlarını vermiştir. Firma ortalama her iki ayda bir 15 ila 20 arası genç pilotun eğitimini tamamlayarak Türk havacılık sektörüne kazandırmaktadır. AYJET Uçuş Okulu, Haziran 2022 dönemi dahil toplam 1565 pilotu mezun etmiştir. Mezun pilotlardan 1320’si havayolu şirketlerinde kokpitteki görevlerine başlamış durumdalar. Firma ülkemizin önde gelen havayolu şirketleriyle pilot eğitim anlaşmaları yapmaktadır. AYJET Pegasus Havayolları şirketiyle iş garantili MPL pilotaj eğitim programı gerçekleştirmiştir.

Firma ulusal orduların hava kuvvetleri personellerine de eğitimler vermektedir. AYJET bu kapsamda 115. dönem eğitimini Ruanda Hava Kuvvetleri personeli için gerçekleştirmiştir. Ruanda Hava Kuvvetleri uçuş öğrencileri şirketin Ataköy tesislerinde PPL(A) teori eğitimlerini aldıktan sonra pratik uçuş eğitimlerini de Balıkesir Edremit Kocaseyit Havalimanı'da tamamlamışlardır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz