Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Arnavutluk’ta Çelik Ev

Kullanım Amacı Konut
Yapı Modeli Çelik Ev
Yapı Adedi 1 Blok
Toplam Metraj 118 m²
Kullanılacak Bölge Tiran, Arnavutluk
Tamamlanma Zamanı 15 Gün
Şu anda 31 misafir bu projeyi inceliyor

Çok sayıda ülkede hazır ev modeliyle bireysel konut taleplerine üretim gerçekleştiren Karmod, Arnavutluk’ta da ev kurdu. Çelik konstrüksiyon ev sistemiyle başkent Tiran’da inşa edilen evin hikayesi şöyle; Arnavutluk’ta ev sahibi olmak isteyen bir kişi Karmod’la iletişim kurdu. Firmamız yetkilisini arayarak ev modelleri ve fiyatlarını öğrenmek istediğini belirtti. Müşterimizle görüşen temsilcimiz evlerimizin kalite ve konforunu, ne sistemle ve nasıl üretildiğini, ülkeye nasıl sevk edileceğini ve kurulumun nasıl olacağı gibi bir çok konuda detaylı olarak bilgilendirmede bulundu.

Aldığı bilgiler çerçevesinde fiyat talebinde bulunan müşterimiz Arnavutluk ev fiyatları ile kıyasladığında Karmod ev fiyatlarının çok cazip olduğunu fark etti. Tek sorun vardı kurulum ekiplerinin oraya gitmesi. Müşteri buna da çözüm buldu. Karmod’dan kurulumla ilgili videolar istedi. Video ve gelen diğer dökümanları incelediğinde kaynaksız cıvatalı birleşim sistemiyle üretilen çelik evi kolaylıkla kurabileceğini fark etti. Hayalini gerçekleştirme yönünde adım attı. Sonuçta yıllardır Arnavutluk’ta kiralık evlerde oturmaktan, her ay para ödemekten bıkmıştı. Evi satın aldı ve süreç başladı.

4+1 Çelik Ev Modeli Tercih Gördü

Karmod’un çok sayıda seçkin ev modelleri arasından tercih yapmakta zorlanan müşterimiz 4+1 çelik ev modelini yaptırmaya karar verdi. 118 m2 büyüklüğe sahip hazır ev onay aşaması sonrası planlamayla iki günde üretilerek paketlendi. Evimiz şimdi sevke hazırdı. Duvar, çatı, ara kat taşıyıcılarının yer aldığı çelik konstrüksiyon karkaslar, çelik kapı ve iç oda panel kapıları, PVC çit ısıcamlı pencereler, elektrik ve su – atık su tesisat malzemeleri ve armatürleri, lavabo ve wc üniteleri gibi vitrifiye malzemeleri, iç ve boyalarıyla tüm malzemeler bir araya toplandı. Sevk günü tek bir araca yüklenen çelik ev iki gün sonra Tiran’daki kurulum yerine ulaştı.

Aynı gün izlediği montaj videolarıyla beraber video konferans yoluyla Karmod ekibine bağlanarak aldığı bilgiler ışığında evin kurulumuna başladı. Cıvata – somunlu sistemin verdiği kolaylıkla hazır proje çerçevesinde ilk kez kurduğu Karmod evi 15 gün içerisinde tamamlayarak oturuma hazır hale getirdi.

Arnavutluk’ta Ev Fiyatları Şimdi Çok Daha Cazip

Arnavutluk’ta ev fiyatları belki size pahalı gelebilir ama bu müşterimiz en güzel çözümü buldu bile. Karmod’dan paket sistemle satın aldığı çelik evin kurulumunu kendisi gerçekleştirerek hem Arnavutluk’ta ev sahibi oldu hem de kiralık evlere sürekli para ödemekten kurtuldu. Şimdi uzun ömürlü, tam deprem güvenliğinde, yüksek yalıtımıyla enerji tasarrufuyla kazandıran 4+1 iki katlı çelik konstrüksiyon villada yaşıyor. Yeni evinin resimlerini de sevinçle bizimle paylaşmış, bizi de mutlu etti, gururlandırdı. Evinin zemin katında mutfağında içinde yer aldığı büyükçe bir salon, bir oda ve tuvaletle banyo bulunuyor. Ortadan ahşap kaplamalı içeride bulunan merdivenden üst kata çıkılıyor. Üst katta üç ayrı atak odasıyla beraber tuvalet ve banyo yer alıyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz