Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Karmod Yeni Nesil Konteyner, Almanya'da Çiftlik Evi Olarak Kullanılacak

Kullanım Amacı Çiftlik Çalışanlarına Mesken Konut
Yapı Modeli 2+1 Planda 6 Adet Konut, 3x12 mt.
Yapı Adedi 37 Adet
Toplam Metraj 216 m²
Proje Yılı 2019
Kullanılacak Bölge Nettetal, Almanya
Tamamlanma Zamanı 14 Gün
Şu anda 36 misafir bu projeyi inceliyor

Karmod Yeni Nesil Konteyner Almanya’da Çiftlik Evi Oldu

Üstün özelliklerle üretilen Karmod Yeni Nesil Konteyner, Almanya’nın Nettetal şehrindeki tarım çiftliğinde çalışanlarca konut olarak kullanılacak. Her biri 3x12 metre büyüklüğünde Ful Demonte konteyner modeliyle üretilen 6 adet 2+1 plandaki konut Almanya’ya sevk edilerek yerinde kullanıma hazır olarak kurulum yapıldı.

Karmod Yeni Nesil Konteyner sandviç panel duvar ve çatı panelleriyle maksimum izolasyona sahip. Sıcak veya soğuk iklimde oldukça düşük enerji kullanımıyla çok kolay iklimlendirme yapılabiliyor. Çift cam uygulaması ve özel sac karkas panel kapı sistemi ile yapı izolasyonu maksimum düzeye ulaşıyor. Kullanımda klasik mimarideki konut konforu sunan Karmod Yeni Nesil mesken tercihlerinde hak ettiği ilgiyi görüyor.

Ön üretimini yeni nesil konteyner modelimizle tam demonte sistemle Türkiye’de hazırladığımız yapılar kara yolu taşımacılığı ile ülkeye ulaştırıldı. Yapı iç yüksekliğinin 280 santimetre özel ölçüde üretildiği 2+1 plana sahip çiftlik evlerinde toplam 36 çiftlik çalışanı barınacak.

Almanya'da çiftlik evi projemizde; 3x12 metre büyüklükte her biri 36 metrekarelik kullanım alanına sahip 6 adet çiftlik evini, 3 kişilik ekibimizle 14 günde kullanıma hazır kurulum gerçekleştirerek teslim ettik. Çiftlik evlerimiz organik tarım yöntemiyle üretim gerçekleştiren Chico firması çalışanlarınca kullanılacak.

Hazır Ev Beklentileri İçin En İyi Performans Konteyner Evlerde

Karmod yeni nesil üretim teknolojileriyle kullanıma hazır üretilen Konteyner Ev yapı güvenliği, enerji tasarrufuyla kazandıran yalıtım performansı, en geniş mekan sunumu, kullanım yerine konulur konulmaz kullanıma hazır hale gelmesi gibi çok sayıda avantaja sahip. Konteyner ev fiyatlarının diğer konut çözümlerine göre çok cazip olması da konteyner ev modeline ilgiyi daha da artırıyor. Duvardan çatıya tamamıyla sandviç panel sistemle kaplı olan konteyner ev, kazandırdığı enerji tasarrufuyla en iyi yalıtıma sahip konut modellerini bile geride bırakıyor. Karmod konteyner yapılara özgü çatıda 125 mm panel kalınlığı ve sızdırmaz kenet sistemi enerji tasarrufuna ekstra katkı sağlıyor. Çift camlı tam kilitli kapama sağlayan pencere sistemi, özel sac panel sistem contalı kapısı yalıtımı daha da üst seviyeye yükseltiyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz