Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Özel Okullar 594 m²

  • Yükseklik 5,2 m
  • Derinlik 16,52 m
  • Genişlik 17,67 m
  • Toplam m² 594 m²
Şu anda 34 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik yapılar, betonarme şeklinde inşa edilmiş temelin üzerine oturtturulan, fabrikasyon yapımı hazır yapılardır.   

Günümüzde bireyler sıklıkla prefabrik yapıları tercih ederler. Bunların en önemli sebepleri arasında daha uygun maliyetli olması gelir. Daha uygun maliyetli olduğu için bireyler tercihlerini genel olarak prefabrik yapılar tarafından kullanırlar. Bunun yanında prefabrik yapıların fabrikasyon üretim olması, malın güvenilirliğini ve dayanıklılığını arttırır, bu da yine sık talebe olanak sağlar. Bu yapıların fabrikasyon ortamda kolayca işlenip hizmete sunulması da yine sık tercih edilmesi açısından önem kazanan sebepler arasındadır.   

Bu yapıların birçok kullanım alanı vardır. Hayatımızın hemen hemen her yerinde mutlaka bu yapılara rastlanır.

Prefabrik Yapıların Kullanım Alanları

Prefabrik yapılar inşaat sektöründe en çok tercih edilen yapılardan biri olduğu için şantiye inşasında çokça kullanılır. Şantiye haricinde ev inşası, kamu binaları ve ekolojik yapılar için de en çok tercih edilen inşa yöntemidir. Ofis binaları, WC’ler, ortak yaşam alanları, depo, hangar gibi yapılarda sıkça kullanılmaktadır. Bunların yanında yine eğitim, sağlık vs. sektörlerde de prefabrik yapılar tercih edilmektedir.   

Son zamanlarda eğitim sektöründe okul binalarının inşası daha çok prefabrik şeklinde tercih edilmektedir.

Prefabrik Özel Okulların Özellikleri

Bir özel okulda, okul içerisindeki en önemli şeyler konfor alanı, rahatlık ve çeşitli imkanlardır. Herhangi bir okulun prefabrik şeklindeki inşası bu avantajlara elverişli bir ortam hazırlar. Prefabrik özel okullar mükemmel tercihtir, geleneksel  inşaattan daha düşük maliyetli ve hızlı montaj modern tasarımlı özel kolej ve üniversite eğitim binaları en çok tercih edilen ve kullanılan bina inşalarıdır.

Prefabrik özel okullar, prefabrik olmayan özel okullara göre daha fazla güven teşkil ederler. Bunların başta gelen sebeplerinden bir tanesi prefabrik özel okulların afet bölgelerine dayanıklı olmasıdır. Bir okulun en önemli etmeni öğrencilerin güvenliği ve okulun kendisinin güvenilirliğidir ve söz konusu okulun prefabrik yapıda olması bu konuda bireye güven vermektedir. Prefabrik yapıların ayrıca ekolojik yapılarda sıkça tercih edilmesinin sebebi de budur.

Özel okullar ile özel kolej ve üniversitelerin inşalarının prefabrik şeklinde tercih edilmesinde Karmod Prefabrik Yapı ve Teknolojileri'nin çok büyük bir etkisi vardır. Bu işte en iyi ve güvenilir markalardan bir tanesi Karmod’tur. Karmod Prefabrik Yapı Teknolojileri, istenilen büyüklükteki özel okul binalarının hızlı üretim ve kurulum inşaasını sağlar. Modüler birleşimli sisteme sahip prefabrik hazır okul yapıları, teknolojik bant üretim sisteminde kısa sürede sevkiyata hazır hale gelmektedir.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler