Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Öğrenci Yurdu 681 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 12,75 m
  • Genişlik 53,44 m
  • Toplam m² 681 m²
Şu anda 86 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik öğrenci yurdu ve öğrenci evleri ile çeşitli avantajların elde edilmesi mümkündür. Öğrenci yurtları için kullanılan prefabrik yapılar güvenli ve hızlı kurulum avantajını sağlayabilmektedir. Böylece öğrencilerin güvenlik düzeyi yüksek yerlerde konaklaması sağlanmış olmaktadır. Prefabrik yapıların boyutları öğrenci yurtları ve evleri için değişmektedir. Yurt yapıları daha büyük olabileceği gibi, yemekhane ve banyo gibi alanlar için uygundur. Panel sistem prefabrik yapıları ile yüksek kaliteli bir prefabrik yapı hizmeti sunulmaktadır. Deprem gibi doğal afetler için güvenli şekilde koruma sağlanmaktadır. Öğrenci yurdunun kurulacağı yerde hakim olan iklim şartları ile yapılar uyumlu şekilde tasarlanmaktadır. Kar yükü yapılara değişse bile kışları zor şartlara sahip olan şehirlerde de prefabrik öğrenci yurtları kullanılabilmektedir.

Prefabrik Öğrenci Yurdunun Özellikleri

Prefabrik yapılar genel olarak kolay ve hızlı çözüm seçenekleri ile öne çıkmaktadır. Çatı ve evin içerisinde ısı yalıtımı sağlanabilmektedir. Prefabrik öğrenci evleri veya yurtları ekonomik olmasına ek olarak anahtar teslim projeleri ile önemli bir avantajı sağlamaktadır. Yapıların kurulum aşamasında olan tesisat, boya ve badana gibi tüm işlemler yapılmaktadır. Kurulum aşamasında tamamlanan özellikler ile birlikte müşteriler hazır şekilde teslim alabilmektedir. Daha sonra işlem yapmaya gerek kalmaması ve kullanıma hazır olması oldukça önemlidir. Zaman ve maliyet açısından avantajlı bir durumun oluşmasına yardımcı olmaktadır. Prefabrik öğrenci yurdu ve öğrenci evi yatakhane yapıları hızlı ve ekonomiktir. Kız ve erkek öğrenci konaklama yurtları farklı kampüs olarak üretilebilir.

Prefabrik Öğrenci Yurduyla Hayatınız Kolaylaşsın

Prefabrik öğrenci yurtları ve evleri tamamen öğrencilerin refah alanı düşünülerek tasarlanmaktadır. Müşterilerden gelen taleplere göre odaların tasarımı yapılırken ortak kullanılacak olan alanlarda pratiklik göz önüne alınarak tasarımlar yapılmaktadır. Aynı zamanda ortak kullanım alanlarında hızlı şekilde hareket edebilmek için mimari açıdan tüm detaylar hesaplanmaktadır. Öğrenci yurtlarında odalarda kalacak kişi sayısına göre odaların boyutları değişmektedir. Tuvalet ve banyo gibi alanların toplu kullanımda olması nedeniyle havalandırma ve diğer temizlik konforu seçeneği yapılara eklenebilmektedir. Öğrencilerin ve prefabrik yapılarına sahip olan kişilerin hayatlarını kolaylaştırmak için tüm detaylar düşünülmektedir ve uygulanmaktadır. Ekonomik olan yapıların seçenekleri isteklere ve taleplere göre tekrar tasarlanabilmektedir. Erkek ve kız karışık olan yapıların düzenlenmesi veya ayrı şekilde tasarlanması gelen isteğe göredir. Aynı zamanda belirtilen tarihte ve yerde prefabrik yapıların hazır şekilde kurulmuş olarak teslim edilmesi oldukça önemli bir avantajdır. Tüm seçenekleri değerlendirmek ve özellikler hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için iletişim numarasının aranması yeterli olmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler