Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Kafeterya 98 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 6,48 m
  • Genişlik 15,16 m
  • Toplam m² 98 m²
Şu anda 32 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Kendinize ait küçük bir işletme ile hayatınızı devam ettirmek istiyor ancak artan maliyetler nedeni ile bu hayallerinizi erteliyorsanız, prefabrik kafeterya yapıları sayesinde hayal ettiğiniz işletmenize kısa sürede kavuşabilirsiniz. Yapılan araştırmalar neticesinde eski dönemlerde klasik yapılar sıklıkla tercih edilirken fiyatlarda meydana gelen artış, giderek kaliteden ödün verilerek inşa edilen yapılar nedeni ile farklı sektörlere olan talep giderek artış gösteriyor. Bu sektörler arasında ilk sırada yerini alan prefabrik yapılar, her detayı ile sektörün öncüsü konumunda yer alıyor. Depreme dayanıklı olarak üretilmesinin yanında, yapımında kullanılan tüm malzemeler kaliteli malzemelerden meydana geliyor. Böylelikle kullanılan malzemeler sayesinde her alana, her ile ve her hava durumuna karşın koruma sağlayan bu yapılar uzun süreli kullanıma uygun olarak tasarlanabiliyor.

Prefabrik kafeterya yapımında kullanılan çelik konstrüksiyon malzemeler, aşınma ve benzeri durumları ortadan kaldırıyor. Karmod prefabrik yapı özel üniversite ve hastanelerin bahçelerine çok  ihtiyaç olan prefabrikten kafetarya, kantin ve restaurant yapılarını üretiyor. Sizler de prefabrik kafeterya seçenekleri ile hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Prefabrik Kafeterya Modelleri Nelerdir?

Prefabrik kafeterya modelleri oldukça geniş model ağına sahiptir. Sizler hayal ettiğiniz kafeterya modeline göre prefabrik yapıları tercih edebilirsiniz. Yeni kurulacak olan küçük işletmeler genel olarak tek katlı küçük yapıda olan modelleri tercih ediyor. Sizler dilerseniz her daha geniş boyutlarda olan modelleri tercih edebilirsiniz. Prefabrik yapıların sunmuş olduğu en önemli avantajlarından bir tanesi her alanın tasarruflu olarak kullanılabilmesidir. Kolon ve kiriş gibi alanlar prefabrik yapı içerisinde yer almamasından dolayı, her alanı istediğiniz şekilde şekillendirebilirsiniz. Kafeterya, görünüm açısından şık ve estetik bir görünüme sahip olması prestijiniz açısından önem arz eder. Yapının her alanı ile ayrı ayrı ilgilenen mimarlar aracılığı ile kusursuz bir tasarım oluşturabilirsiniz.

Prefabrik kafeterya yapım süreçleri özel üretim tesislerinde tamamlanarak demontajlı olarak kurulum yapılacak olan alanlara yönlendirilir. Kurulum işlemlerinde alanında uzman kişiler birebir görev alarak kafeteryanızın kurulumlarını, boya işlemlerini, elektrik tesisatını kurarak sizlere hazır olarak teslim eder. Yapım aşamasında ekstra değiştirmek istediğiniz noktalar var ise değiştirebilir ve bu değişiklik içinde ekstra herhangi bir ücret ödemezsiniz. Klasik yapılarda ekstra olarak yaptırmanız gereken boya ve benzeri işlemler maliyet gerektirir, ancak prefabrik yapılarda bu işlemler fiyata dahildir.

Prefabrik Kafeterya ve Kantin Yapıları Uyguna Yaptırın

Prefabrik kafeterya fiyatları her bütçeye uyum sağlayan ve dilediğiniz metrekarede yaptırabileceğiniz bu yapılar Türkiye’nin her bir noktasında kullanılabilecek şekilde dizayn ediliyor. Sizler de prefabrik kafeterya seçenekleri arasında yer alan modelleri kendi ihtiyacınıza uygun olarak tercih ederek yaptırmaya başlayabilirsiniz.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler