Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Kafeterya 98 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 6,48 m
  • Genişlik 15,16 m
  • Toplam m² 98 m²
Şu anda 69 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Kendinize ait küçük bir işletme ile hayatınızı devam ettirmek istiyor ancak artan maliyetler nedeni ile bu hayallerinizi erteliyorsanız, prefabrik kafeterya yapıları sayesinde hayal ettiğiniz işletmenize kısa sürede kavuşabilirsiniz. Yapılan araştırmalar neticesinde eski dönemlerde klasik yapılar sıklıkla tercih edilirken fiyatlarda meydana gelen artış, giderek kaliteden ödün verilerek inşa edilen yapılar nedeni ile farklı sektörlere olan talep giderek artış gösteriyor. Bu sektörler arasında ilk sırada yerini alan prefabrik yapılar, her detayı ile sektörün öncüsü konumunda yer alıyor. Depreme dayanıklı olarak üretilmesinin yanında, yapımında kullanılan tüm malzemeler kaliteli malzemelerden meydana geliyor. Böylelikle kullanılan malzemeler sayesinde her alana, her ile ve her hava durumuna karşın koruma sağlayan bu yapılar uzun süreli kullanıma uygun olarak tasarlanabiliyor.

Prefabrik kafeterya yapımında kullanılan çelik konstrüksiyon malzemeler, aşınma ve benzeri durumları ortadan kaldırıyor. Karmod prefabrik yapı özel üniversite ve hastanelerin bahçelerine çok  ihtiyaç olan prefabrikten kafetarya, kantin ve restaurant yapılarını üretiyor. Sizler de prefabrik kafeterya seçenekleri ile hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Prefabrik Kafeterya Modelleri Nelerdir?

Prefabrik kafeterya modelleri oldukça geniş model ağına sahiptir. Sizler hayal ettiğiniz kafeterya modeline göre prefabrik yapıları tercih edebilirsiniz. Yeni kurulacak olan küçük işletmeler genel olarak tek katlı küçük yapıda olan modelleri tercih ediyor. Sizler dilerseniz her daha geniş boyutlarda olan modelleri tercih edebilirsiniz. Prefabrik yapıların sunmuş olduğu en önemli avantajlarından bir tanesi her alanın tasarruflu olarak kullanılabilmesidir. Kolon ve kiriş gibi alanlar prefabrik yapı içerisinde yer almamasından dolayı, her alanı istediğiniz şekilde şekillendirebilirsiniz. Kafeterya, görünüm açısından şık ve estetik bir görünüme sahip olması prestijiniz açısından önem arz eder. Yapının her alanı ile ayrı ayrı ilgilenen mimarlar aracılığı ile kusursuz bir tasarım oluşturabilirsiniz.

Prefabrik kafeterya yapım süreçleri özel üretim tesislerinde tamamlanarak demontajlı olarak kurulum yapılacak olan alanlara yönlendirilir. Kurulum işlemlerinde alanında uzman kişiler birebir görev alarak kafeteryanızın kurulumlarını, boya işlemlerini, elektrik tesisatını kurarak sizlere hazır olarak teslim eder. Yapım aşamasında ekstra değiştirmek istediğiniz noktalar var ise değiştirebilir ve bu değişiklik içinde ekstra herhangi bir ücret ödemezsiniz. Klasik yapılarda ekstra olarak yaptırmanız gereken boya ve benzeri işlemler maliyet gerektirir, ancak prefabrik yapılarda bu işlemler fiyata dahildir.

Prefabrik Kafeterya ve Kantin Yapıları Uyguna Yaptırın

Prefabrik kafeterya fiyatları her bütçeye uyum sağlayan ve dilediğiniz metrekarede yaptırabileceğiniz bu yapılar Türkiye’nin her bir noktasında kullanılabilecek şekilde dizayn ediliyor. Sizler de prefabrik kafeterya seçenekleri arasında yer alan modelleri kendi ihtiyacınıza uygun olarak tercih ederek yaptırmaya başlayabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler