Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Dinlenme Tesisi Yapıları 793 m²

  • Yükseklik 5,2 m
  • Derinlik 10,24 m
  • Genişlik 37,75 m
  • Toplam m² 793 m²
Şu anda 19 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Hizmet sektörünün giderek artış göstermesi nedeni ile çeşitli yapılar ortaya çıkıyor. Her geçen gün ihtiyaç duyulan bu yapılar arasında yer alan dinlenme tesisleri, seyahat eden kişilerin dinlenme ihtiyacının karşılanmasına yardımcı oluyor. Her alana rahatlıkla kurulabilen bir yapısı olan dinlenme tesisleri özel proje dizayn edilerek hayata geçiriliyor. Proje çizim aşaması özel programlar aracılığı ile alanında uzman kişiler tarafından oluşturuluyor. Maksimum genişlik, ferah alanları ile herkesin rahatlıkla ihtiyaçlarını giderebileceği bir mekan inşa eden prefabrik yapılar talep etmiş olduğunuz her metrekareye göre yapılabiliyor. Türkiye'deki mola verilen dinlenme tesisleri ve otobüs firmaların mola verdiği şehirler arası tesisleri Karmod prefabrik tarafında uygun fiyata inşa edilebilir. Sizler de prefabrik dinleme tesisleri yapıları arasından talep ettiğiniz metrekareye göre bir yapı oluşturabilirsiniz.

Prefabrik dinlenme tesis yapıları yapımında kullanılan materyaller 1.kalitede materyaller olup uzun süreli kullanabilmenize imkan tanıyor. Yapısı gereği şık ve kusursuz inşa edilmesinin yanında yapı içerisindeki her bir noktanın aktif olarak kullanılmasını sağlıyor. Klasik yapılarda yer alan kolon, kiriş gibi alanlar hem görünüm açısından yapının ergonomisine zarar veriyor, hem de alanın  tasarruflu olarak kullanılmasını zorlaştırıyor. Prefabrik yağılarda aynı durum söz konusu değildir. Her bir nokta milimi milimine hesaplanıyor ve kiriş, kolon gibi alanlar yapı içerisinde yer almıyor bunun yerine mimaride sıklıkla tercih edilen çelik taşıyıcı direkler kullanılıyor. Depreme dayanıklı olarak inşa edilen bu yapılar dışarıdan gelebilecek darbelere karşında koruma sağlıyor.

Prefabrik Dinlenme Tesisi Yapıları ile Bütçenizi Kontrol Edebilirsiniz

Geniş mekanlarda kişilere kusursuz hizmet sunumunun gerçekleştirilmesi amacı ile kurulan dinlenme tesisleri yapımında kişi ve kurumlar için en önemli nokta bütçe finansmanıdır. Dinlenme tesisleri büyüdükçe daha fazla finansmana ihtiyaç duyuluyor. Son teknoloji ürünler ile yapımı gerçekleştirilen prefabrik dinlenme tesisi yapıları, giderlerinizin %50 oranında azalmasını sağladığı gibi bütçenizden tasarruf edilmesine de imkan tanıyor. Özel tesislerde üretilen ve hazırlanarak nakliye araçları ile kurulum yapılacak olan alanlara gönderilen dinlenme tesisleri yerinde kurulumları ile avantaj sağlıyor. Proje yapım aşamasında herhangi bir malzeme ve benzeri ürünler için ekstra harcama yapmanıza gerek kalmıyor. Prefabrik dinlenme tesisi yapıları için ayırmış olduğunuz bütçe ne ise sadece o tutardan sorumlu tutuluyorsunuz. Sizler de, sizlere ekstra herhangi bir maliyet çıkarmayan bu yapılardan tercih ederek dilediğiniz noktalara yaptırabilirsiniz.

Kısa Sürede Teslimi İle Prefabrikler Yok Satıyor

Prefabrik sektörünün en önem verdiği konulardan bir tanesi kısa sürede teslimat seçeneğidir. Prefabrikler sağlamış olduğu bu hizmet ile kısa sürede adından söz ettirmeyi başarıyor. Hızlı kurulum, uygun fiyat, profesyonel çalışma programları ile her ihtiyacınızı karşılayan bu yapıları istediğiniz her alana yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler