Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Çocuk Yuvası 272 m²

  • Yükseklik 25,0 m
  • Derinlik 10,14 m
  • Genişlik 25,20 m
  • Toplam m² 272 m²
Şu anda 58 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Çocuklar, hassas bir yapıda olmalarından dolayı bulundukları ortam steril, düzenli ve sağlıklı bir şekilde sosyalleşebilecekleri koşullarda bir ortam oluşturulmalıdır. Çocuk yuvası çalışan ebeveynler için uygun olan bir yapıdır. Çocukların güvenle vakit geçirebileceği alanlar arasında yer alan çocuk yuvaları istenilen boyut ve ölçüde tasarlanabilmektedir. Çocuk yuvasının büyüklüğü büyükşehirlerdeki yaşam koşullarına uygun olarak tasarlanıyor. Örnek olarak gösterilecek olur ise büyükşehirlerde oluşturulan çocuk yuvaları belirli bir genişliğe sahip yuvalardan oluşuyor. Ancak küçük şehirlerde oluşturulan çocuk yuvaları büyükşehirlerde oluşturulan yapılara oranla daha küçük boyutlarda oluşturuluyor. Sizler çocuk yuvası yaptırmak isterseniz bulunduğunuz bölgenin nüfusunu göz önüne alarak ortalama bir prefabrik yaptırmanız sizlere maliyet bakımından avantaj sağlar.

Prefabrik çocuk yuvası, çelik konstrüksiyon malzemelerden oluşturuluyor. Bu malzemeler, yapının uzun süreli olarak kullanılmasına yardımcı olduğu gibi dışarıdan gelen çeşitli darbelere karşında koruma sağlıyor. Her hava koşuluna uygun olarak tasarlanmasından dolayı 4 mevsim rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu özelliği sayesinde Türkiye’nin her noktasında kurulumu yapılmaktadır. Artan maliyetler nedeni ile uygun fiyatlara bir çocuk yuvası yaptırmak isterseniz prefabrik yapıları tercih edebilirsiniz.

Prefabrik Çocuk Yuvası Her Detayı ile Avantaj Sağlıyor

Prefabrik çocuk yuvası yapısının sahip olduğu tüm özellikler kurumsal firmalar için büyük önem arz ediyor. Aynı zamanda çocukların güvenliği bakımından da tercih edilmesi gereken bir yapı olan prefabrikler 1.kalite malzemelerden oluşturuluyor. Bu sayede prefabriklerde mevcut olan tesisat, boya, yer döşemesi gibi tüm kurulumlar uzun süreli kullanım sağlıyor. Aynı zamanda klasik betonarme yapılarda yer döşemesi, tesisat, boya ve benzeri tüm işlemler ekstra maliyet oluşturuyor ve bu maliyetlerde artan fiyatlar bakımından yüksek tutarlara yaptırılıyor. Prefabrik çocuk yuvası gündüz bakım merkezi içinde  yapılan tüm işlemlerde ekstra herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmaz. Alanında uzman kişiler tüm kurulum işlemlerinde birebir görev almasından dolayı kısa süre içerisinde tamamlanarak sizlere teslim ediliyor. Sizler de prefabrik yapıların sunmuş olduğu avantajlardan yararlanmak isterseniz tercih edebilirsiniz. Karmod prefabrik çocuk yuvaları estetik mimari yapısıyla sıcak ve güvenli alanlar yaratmaktır. İyi bir çocuk yuvası ve gündüz bakım merkezi çözümleri sunar.

Prefabrik Çocuk Yuvası Kısa Sürede Teslim Ediliyor

Prefabrik çocuk yuvası teslim süreleri tercih etmiş olduğunuz modele göre değişkenlik göstermektedir. Eğer sizler büyük yapılı bir prefabrik çocuk yuvası tercih ederseniz yaklaşık olarak 8 iş günü içerisinde fabrikalarda kesim işlemleri yapılarak nakliye araçlarına yerleştirilerek kurulum yapılacak olan alana gönderilir. Kurulum işlemleri de 2 iş günüdür. Ortalama büyüklüğe sahip bir çocuk yuvası yaptırmaya karar verdiğinizde ise yaklaşık 5 iş gününde fabrikalarda üretimi tamamlanarak 2 iş günü içerisinde de kurulumları tamamlanarak sizlere teslim ediliyor. Sizler de kısa süre içerisinde çocuk yuvasına sahip olmak isterseniz prefabrikleri tercih edebilirsiniz.

En Çok İncelenenler