Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Zihinsel Engelliler Binası 117 m²

  • Yükseklik 2,50 m
  • Derinlik 8,99 m
  • Genişlik 15,16 m
  • Toplam m² 117 m²
Şu anda 72 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik yapıların sunmuş olduğu kaliteli hizmetler neticesinde tüm ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Prefabrik yapılar, teknolojinin gelişmesi ile birlikte özel üretim tesislerinde özenle hazırlanır. Pandemi sürecinde yaşanan ekonomik krizler inşaat sektörünü de derinden etkileyerek, kurumsal firmaların maliyet bakımından daha uygun olan alternatiflere yönelmesine neden olmuştur. Bu alternatifler arasında ilk sırada yer alan prefabrik yapılar ev, okul, şantiye, cafe ve restoran gibi istenilen tüm kategoride üretilerek sizlere teslim ediliyor. Prefabrik zihinsel engelliler binası, zihinsel engellilerin iyi bir eğitim görmesine olanak sağlıyor. Klasik betonarme fiyatları günden güne artış göstermesi nedeni ile zihinsel engelliler binası yapım süreçleri geri planda kalmaktadır. Ancak prefabrik zihinsel engelliler binası, her detay göz önünde bulundurulduğunda klasik yapılara göre yaklaşık olarak %80 oranında daha uygun fiyat belirlenmesinden dolayı, eğitim ihtiyacının kısa sürede karşılanmasına destek oluyor.

Zihinsel engelliler için oluşturulan özel eğitim programları sayesinde çocukların gelişimine iyi yönde etki eder. Düzenli eğitimler sayesinde topluma kazandırılan birçok çocuğun sağlık problemleri de zamanla düzene giriyor. Ancak her geçen gün maliyet nedeni ile yapımı ertelenen bu binaları prefabrik yapılar sayesinde dilediğiniz noktalara yaptırabilirsiniz. Karmod prefabrik ürettiği sağır ve zihinsel engelli çocuklar okulu ve eğitim veren rehabilitasyon merkez binaların inşasını yapan lider yapı firmasıdır.

Prefabrik Zihinsel Engelliler Binası Modelleri Nelerdir?

Prefabrik zihinsel engelliler binası, son dönemlerde yapı bakımından en çok tercih edilen alternatif yapılardır. Her detayı ile kişilere avantaj sunan bu yapılar, istenilen boyut ve genişlikte yaptırabilme imkanınız vardır. Prefabrik zihinsel engelliler okulu modelleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında tek katlı modeller tercih edilmektedir. Büyükşehirler kalabalık nüfusa sahip olmasından dolayı bu noktalarda iki katlı prefabrik yapılar kullanılıyor. Yer bakımından her alanını aktif olarak kullanabileceğiniz bu yapıları özel programlar aracılığı ile projesini oluşturabilirsiniz. Proje aşamasında yapı içerisine özel olarak eklemek istediğiniz detaylar var ise ekleme şansınız vardır. Projeyi oluştururken alanında uzman kişiler her detayını tek tek hesaplar. İlgili departmanlar tarafından incelenen projeler onay aldıktan sonra özel üretim tesislerinde yapım aşamasına geçerek nakliye araçlarına yüklenerek kurulum yapılacak olan alanlara gönderilir.

Prefabrik Zihinsel Engelliler Binası Kısa Sürede Sizlere Teslim Ediliyor

Prefabrik zihinsel engelliler binası teslim süreçleri tercih etmiş olduğunuz modele göre değişkenlik gösterebiliyor. Standart boyutlara sahip zihinsel engelliler binası 5 iş gününde fabrikalarda kesimi tamamlanarak, 2 iş gününde kurulumlar yapılarak sizlere teslim edilir. 2 katlı prefabriklerde yaklaşık olarak 10 iş gününde tamamlanır. Her detayı özenle hazırlanan bu prefabrik yapıların avantajlarından sizler de faydalanabilirsiniz.

En Çok İncelenenler