Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tavuk Kümesi Yapıları 423 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 15,26 m
  • Genişlik 27,71 m
  • Toplam m² 423 m²
Şu anda 83 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Kişi ve kurumların geçimini idame ettirdiği birçok farklı alan söz konusudur. Bu alanlar arasında yer alan tavuk işletmeciliği son dönemlerde popülerliğini artırmış bir sektördür. Bu sektörün işletmeciliğinin yapılabilmesi için belli başlı yapıların inşa edilmesi gerekir. Özellikle bu sektörde en önemli nokta tavuk kümesidir. İşletme sahipleri, tavukların bir arada sağlıklı bir şekilde büyütülmesini sağlamak amacı ile betonarme yapılardan tavuk kümesleri yaptırıyor. Ancak artan maliyetler ve kümeslerin bakım ve onarımları değerlendirildiğinde kişilerin iş yükünün artırılmasını sağlayan bu yapılar yerine prefabrik yapılar tercih ediliyor. Klasik yapılarda belirlenen fiyatlar ile prefabrik tavuk kümesi yapıları karşılaştırıldığında %80 oranında maliyetlerinizi azaltabileceğiniz bu yapılar enerji tasarrufunda da sizlere destek oluyor. Kolaylıkla temizlenebilmesi ve dilediğiniz büyüklükte yapılabilmesi nedeni ile tavuk besiciliği işleri ile uğraşanların ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Prefabrik tavuk kümesi yapıları ile ekonomik ve ergonomik yapısı ile uzun süreli kullanabilmenize imkan tanıyor. Tavukların bulunduğu alanlarda terleme ve nem problemleri nem ve rutubet oluşumları meydana gelebilir. Bu durum kısa süre içerisinde müdahale edilmediği takdirde ciddi problemlere neden olabilir. Ancak prefabrik tavuk kümeslerinde kullanılan materyaller kaliteli malzemeler olup rutubet oluşumlarının önüne geçerek daha sağlıklı koşullarda büyümeleri sağlanır. Sizler de kusursuz bir ortamda tavuk besiciliğini idame ettirmek isterseniz prefabrik tavuk kümesi yapıları tercih edebilirsiniz.

Mevzuata Uygun Prefabrik Tavuk Kümesleri Yaptırın

T.C. Gıda Tarım ve Hayvan Bakanlığı tarafından belirlenen mevzuatlara göre tavuk kümesleri belirli bir genişlik ve metrekareye sahip olmalıdır. Tavuk kümesleri dilediğiniz model ve boyutlarda inşa edebilme avantajınız olsa da mevzuata uygun olarak inşa edilen yapılarda destek kredileri almanızda söz konusudur. Prefabrik tavuk kümesi yapıları her detayı özenle hazırlanır ve metrekareleri milimi milimine mevzuata uygun olarak hesaplanır. Tavuk kümesleri içerisinde tavuk yemliği, suluk sistemleri, tünek, yumurtaların kırılmasını önleyen galvaniz ve ışıklandırma sistemleri bulunur. Bu alanlar proje aşamasında özel programlar aracılığı ile çizilerek inşa edilir. Kümes içerisinde değiştirmek istediğiniz noktalar var ise değiştirebilir ya da eklemek istediğiniz alanları yapı içerisine ekleyebilirsiniz.

Prefabrik Tavuk Kümesi Yapıları Uygun Fiyatlara İnşa Ediliyor

Alanında uzman kişiler aracılığı ile yapımı, tasarımı, kurulumu yapılan bu prefabrikler kısa süre içerisinde inşa ediliyor. Tam anlamıyla fiyat ve performans ürünü olan bu yapılar uygun fiyatlara satışa sunuluyor. İhtiyacınıza göre tasarımını yaptırarak dilediğiniz alanlara inşa edebileceğiniz prefabrik tavuk kümesi yapıları ile bütçenizi zorlamadan bir yapı yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler