Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Şantiye binaları sandviç panelle daha hızlı üretiliyor

Sandviç paneller, galvaniz levha arasında kullanılan; EPS (polistren), poliüretan ve taşyünü 3 farlı iç dolgu malzemesi ile şantiye alanlarında oldukça yüksek bir ısı, su, ses izolasyonu sağlar ve nem yoğunlaşmasını önler. Yangına dayanıklılık ve ses yalıtımında mükemmel en güvenilir yalıtım malzemesidir. Kendinden boyalı sac ile boya istemeyen prefabrik şantiye kampları, çalışma ofisleri, yatakhane, yemekhane ve wc duş gibi her türlü geçici barınma ihtiyacının karşılayan ve sökülüp başka yere kurulan pratik ve ekonomik uygun yapılardır.

Konforlu işçi kamp yapıları: Prefabrik modüler konut çözümlerimizle endüstriyel alanda konut, daha düşük enerji maliyetleri ve ev konforundan yararlanın. Bu tesisler, uzun vadede ihtiyacınıza göre, tüm projenizin benzersiz gereksinimleri için tamamen özelleştirilebilir olarak inşa edilmiştir. Büyük veya küçük fark etmeksizin muhafaza seçenekleri, ısı kontrol ekipmanları, geniş yaşam alanları, büyük saklama dolapları, yumuşak yataklar ve oda başına bir televizyon ile çalışanlarınızın kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlar. Modüler konutun çeşitli avantajları, çalışanlarınızın iyi bakıldığını garanti edecektir.
Prefabrik modüler insan kampı binalarımız, uzak saha işçilerini barındırmak için en uygun maliyetli ve çok yönlü çözümü sağlar.

Dünyanın En İyi Modüler İşçi Kamp Binaları

Petrol sahası gelişimi için en büyük zorluk, gelişmemiş uzak yerlerde işgücü barınması sağlamaktır. Karmod prefabrik modüler kamp binaları, ön mühendisliği yapılmış modüler kamp binaları ile en iyi çözümü sağlar.  Binalarımız, operasyonlarınızı hızlı bir şekilde başlatmanıza ve çalıştırmanıza yardımcı olmak için hızlı ve verimli bir şekilde tasarlanır, üretilir ve devreye alınır.  Karmod, her kamp düzeni için modüler konaklama imkânları sunar. Bütün kamplar, sizin isteklerinize özel olarak üretilip, düzenlenebilir.

34 yılı aşkın tecrübesiyle Karmod, tüm modüler konaklama projelerini, ticari modüler binaları, modüler hastaneleri, modüler okul binalarını, prefabrik huzurevlerini, prefabrik modüler binaları, ofisleri ve şantiye ihtiyaçlarını içerir. Modüler yapıların kurulumu kolayca kaldırılıp, başka alanlara, çevreye fazla zarar vermeden taşınabilir.

Karmod prefabrik, yaşam alanı olarak kullanılan modüler yapıları, yemekhaneleri, yatakhaneleri, çamaşırhaneleri, dinlenme tesisleri, ofisleri ve yönetim alanları ile ihtiyaç duyulan alanı sağlar. 24-50 kişiden 2000'den fazla işçiye kadar her yerde kamp kurma deneyimine sahibiz. Modüler kamp binaları, ihtiyaçları karşılamak için ek binalar ile kolayca genişletilebilir.

Prefabrik modüler binalarımızda hızlı üretim, yüksek kaliteli yüzeyler, iyi ısı yalıtımı, restoran, dinlenme tesisleri, eğlence salonları gibi birinci sınıf olanaklara sahip yatak odaları ve özel tuvaletler bulunmaktadır. Modüler işçi kamplarımız, uzak saha çalışanlarını barındırmak için en uygun maliyetli ve esnek çözümü sunar.

İşçi barınma alanları için modüler yapılar

Karmod’un büyük ölçekli şantiye yapıları maksimum dayanıklılık, mükemmel yaşam alanları sunar ve tek veya çok katlı bina yapıları olarak hızla inşa edilebilir.  Prefabrik işçi barınma alanları için hızlı kurulması, kaliteli olması, riskleri azaltması, karlılıkla büyük avantaj sağlayacaktır.

İster geçici ister kalıcı, uygun fiyatlı işçi şantiye kampları arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Karmod, birçok farklı amaç için kullanılabilen ticari modüler binalar ve yatakhane binaları üretmektedir.

Madencilik ve Petrol Kampları, İnsan Kampları, İşçi kampları, Endüstriyel Konutlar için özel projenizin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik iş gücü çözümlerini ve modüler binaları tasarlama ve tamamen özelleştirme konusunda seçkin bir yeteneğe sahip çok çeşitli endüstri ve sektörlere gururla hizmet ediyoruz.

Genel olarak, Petrol ve Madencilik şirketleri dünyanın en uzak bölgelerinde çalışır. Başarılı bir madencilik veya petrol kampı kurmak zorlu bir görev olabilir. Karmod olarak, hızlı kurulabilen ve güvenli, dayanıklı konut, ofis ve diğer sosyal tesis binaları sağlayabilen geçici/kalıcı kamplara ihtiyaç duyan petrol ve madencilik sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Prefabrik Modüler Binalar: İşçileriniz İçin Kaliteli Bir Yaşam

Karmod Modüler binaları, iş ve petrol endüstrisinde oldukça tanınan bir markadır. Dünyanın her yerinde modüler şantiye yapıları ve Petrol Sahası konut projeleri gerçekleştirdik. Hızlı kurulan modüler yapılarımız, çalışanlarınızın üretkenliğini önemli ölçüde artıracaktır. Birçok büyük şirket, her türlü Modüler insan kampı binasının geliştirilmesi ve kurulumu için Karmod'u seçmiştir. Çalışanların kendilerini evlerine yakın hissettikleri ortamlar yaratma konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz. Bunun herhangi bir uzak ülkeye operasyonun başarısının ayrılmaz bir parçası olduğuna inanıyoruz ve işimizi, sektördeki en iyi şantiye binaları geliştirmeye odakladık.

Prefabrik İşçi kampları ve İşçi Barınağı ihtiyaçlarınıza yönelik modüler konaklama çözümleri. Karmod panelli modüler yapılar, kamyonlarla veya büyük gemilerle Avrupa, Afrika, Amerika ve dünyanın her yerine gönderilebilir. Yaklaşık% 60'ı tamamlanmış olarak teslim edilen bu prefabrik binalar hızlı bir şekilde kurulabilir ve çok kısa bir süre içinde faaliyete geçirilebilir.