Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

ZEYPORT Limanı Ofis Binası

Kullanım Amacı Hizmet Ofis Binası
Yapı Modeli Yeni Nesil Konteyner
Yapı Adedi 1 Blok
Toplam Metraj 36m2
Proje Yılı 2022
Kullanılacak Bölge Zeytinburnu, İstanbul, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 1 Gün
Şu anda 63 misafir bu projeyi inceliyor

Ofis binamızla Türkiye’nin Deniz hudut kapısı ZEYPORT limanındayız

Yeni nesil konteyner ofis binamız Zeytinburnu Limanı’nda tercih edildi. Kısa adı ZEYPORT olan Zeytinburnu Liman İşletmesi San. ve Tic. A.Ş. 1999 yılında hizmete girdi. Zeytinburnu Limanı, Türkiye’nin Daimi Yolcu Giriş-Çıkış Deniz Hudut Kapısı olarak hizmet veriyor. İstanbul’un merkezi lokasyonunda yer alan ZEYPORT 46.000 m2 büyüklükte bir alan üzerine kurulu. Liman içerisinde çok sayıda firma hizmet veriyor. Bunlardan biri de 30 yılı aşkın süredir sektörde hizmet veren Hakan Denizcilik. Karmod olarak Hakan Yalçın tarafından kullanılan firmaya şık bir ofis binası inşa ettik. 3x12 yeni nesil konteyner ünitesinin kullanıldığı ofis binasına ekstra kaplama uygulamalarıyla mimari açıdan ekstra estetik kazandırıldı.

Hazır sistem lüks konteyner ofis binaları

Karmod uzmanlığıyla yeni nesil teknolojiler kullanılarak en iyi malzeme kullanımıyla modern tesislerde üretilen lüks konteyner ofis binaları hazır sisteme sahip. Kullanıma hazır yapı modeliyle farklı sektörlerin ofis ihtiyaçlarında özellikle tercih ediliyor. Hazır konsept fabrika üretimi saha inşa süreçlerini tamamıyla geride bırakıyor. Modern ofis binalarının inşasında proje çizimi, temel atma, çok sayıda usta organizasyonuyla uğraşma sorunları tamamen geride kalıyor.

Zeyport limanı içerisinde hizmet veren Hakan Denizcilik tercih ettiği yeni konteyner ofis binasıyla bu avantajları yaşayan markalar arasında. Modern tesislerde kullanıma hazır olarak üretilen ofis binası sevk edildiği gün araçtan indirilerek limandaki yerine konulduğu anda kullanıma sunuldu. Proje kapsamında oda bölmeleri, tuvalet ünitesi, elektrik ve su tesisat uygulamaları armatürlerine varana kadar hazır üretildi. Hazır elektrik tesisatı yapı arkasına yerleştirilen özel buatta toplandı. Bu buatın ana akım şebekeye bağlantısıyla yapıya elektrik pratik şekilde verilebiliyor. Aynı şekilde akıt ve temiz su tesisatları yapı arkasına çıkış verilerek hazırlanmış durumda. Atık ve temiz su bağlantıları ana şebekelerle kolayca buluşturulabiliyor.

Sandviç panel sistemine sahip duvar ve çatı uygulamaları ile Karmod yeni nesil konteyner ofis binalarında en iyi iklimlendirme performansına sahip. Çift camlı tam kapama sağlayan PVC pencere sistemi yalıtıma ekstra katkı sağlıyor. Ofis içi iklimlendirme en az enerji sarfiyatıyla gerçekleştiriliyor ve bütçelere tasarrufla kazandırıyor. 

Bir bakışta Zeyport Limanı

İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde 1999 yılında kurulan liman 2016 yılından bugüne Türkiye’nin Daimi Yolcu Giriş-Çıkış Deniz Hudut Kapısı olarak hizmet veriyor. Liman toplam 46.000. m2 alan üzerine kurulu. 27.000 m2 gümrük alanına sahip. Rıhtım iskele özelliği ise her biri 112 metre uzunluğunda 10 gemi kapasiteli 5 adet parmak iskeleye sahip. 4 adet Ro-Ro rampası Zeyport limanında yer alıyor. Limanın araç elleçleme kapasitesi 65.700 Adet/Yıl.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz