Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Vaditepe Bahçeşehir Kiptaş Konut Projesi

Kullanım Amacı Toplu Konut Projesi Şantiye Binası
Yapı Modeli Yeni Nesil Konteyner
Yapı Adedi 1 Blok 3 Katlı
Toplam Metraj 882 m²
Proje Yılı 2013
Kullanılacak Bölge İstanbul, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 36 Gün
Şu anda 38 misafir bu projeyi inceliyor

İstanbul’un dev toplu konut projelerinde Kiptaş Vaditepe konut projesine şantiye yatakhane binası kurduk. Yeni Nesil Konteyner modeliyle inşa ettiğimiz konteyner şantiye binası 3 katlı olarak birleşimli konteyner planıyla projelendirililmiş olup 882 metrekare kullanım alanına sahip. Vaditepe şantiye yapısında yatakhanelerden oluşan işçi dinlenme alanları, konteyner wc duş üniteleri yer alıyor.

Kiptaş İstanbul’a Vaditepe Başakşehir projesiyle 4 bin yeni konut daha kazandırıyor. Dev konut projesi 384 bin metrekare arsa üzerine kuruluyor. Konteyner şantiye binamız bu önemde bir projede kullanılmak üzere tercih edildi.

Karmod’un modern tesislerde üretimini gerçekleştirdiği konteyner birleşimli şantiye yapıları vidalı demonte sistemle yerinde kurulum yapılarak kullanıma hazır teslim ediliyor. Sandviç panel duvar ve çatı sistemiyle üretilen Karmod konteyner yapılar yüksek ısı ve ses izolasyonuna sahip. İyi yalıtımla zorlu koşullarda çalışan şantiye işçilerine zinde mekanlar hazırlıyor. Yatakhane bölmeleri ile beraber tüm yaşam alanları uluslararası standartlarda üretilmekte olup işçi barınma sistemine uygun olarak projelendirilip inşa edilmektedir.

Vaditepe toplu konut projesinde yaklaşık yüzde 65’lik büyük bir alanı oluşturan 250 bin metrekarelik bölüm yeşil alana ayrılmış durumda. 1 oda 1 salon ile 5 oda 1 salon arasında değişen daire seçeneklerinin yer aldığı Vaditepe Başakşehir projesinde konutların yanı sıra 25 bin metrekarelik ticari alanlra da bulunuyor. Mahalle konseptini hedefleyen planlamanın yapıldığı projede alternatif bütçelere hitap eden 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor. Projede geniş yaşam alanları, sosyal donatılar, açık ve kapalı otoparklar mahalle kültürünü yeniden canlandırmaya özel tasarlandı.

TEM Otoyolu'na 1 kilometre mesafede inşa edilen projede kafeler, restoranlar, mağazalar, okul, sosyal donatılar, cami gibi birçok gibi sosyal aktivite alanı yer alıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Kiptaş kuruluşundan bugüne 63 bin konutun üretimini gerçekleştirdi. 

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz