Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ursa Tersanesi Ofis Binası

Kullanım Amacı Tersane Yönetim Ofisi
Yapı Modeli Konteyner
Yapı Adedi 1 Adet İki Katlı (8 Ünite)
Toplam Metraj 168 m²
Proje Yılı 2008
Kullanılacak Bölge Pendik, İstanbul, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 7 Gün
Şu anda 45 misafir bu projeyi inceliyor

Dünya Yachts Tersane Ofis Binası

Konteyner yapılarımız gemi inşa ve yat üretim tersanelerinde yönetim ofis binası olarak tercih edildi. İstanbul Pendik’te Ursa Tersanesi bünyesinde yat sektöründe üretim ve modernizasyon projeleri gerçekleştiren Dünya Yachts firmasına konteyner ofis binası inşa ettik. Yönetim binası olarak hizmet vermeye başlayan ofis binası Ursa Tersanesi ve Dünya Yachts firmalarınca ortak kullanılıyor.

Lüks Konteyner Ofis Binası 7 Günde Tamamlandı

168 m2 büyüklükteki lüks ofis binasının saha kullanımı 7 gün gibi kısa bir sürede tamamlandı. Hızlı kurulumda ön üretimli konteyner ofis sisteminin sağladığı kolaylıklar öne çıkıyor.

Ursa Tersanesi ofis binası kapsamında hazırlanan proje için toplam 8 adet konteyner ünitesi üretildi. Sekiz ünitenin üretimi tamamıyla Karmod tesislerinde gerçekleştirilen yapılar kullanım yerine sevk edilerek birleşim yapıldı. Her biri 21 m2’lik ünitelerden 4 adeti zemin kata 4 adeti de üst kata yerleştirilerek bağlantıları yapıldı. 7 günün bitiminde ofis çalışma alanları, mutfak, WC ünitelerinin montajı tamamlanarak Dünya Yacht firmasının kullanımına sunuldu.

Konteyner Ofis Saha Kurulumunu Hızlandırıyor

Konteyner ofis binaları hazır ünite avantajıyla sahada çok hızlı kurulum yapılabiliyor. Montaj için yapıyı taşıyacak sert bir beton zeminin bulunması yeterli oluyor. Ursa Tersanesi ofis yapısının inşasında ekstra beton zemin atılmasına ihtiyaç duyulmadı. Tersane sahasında mevcut olan beton zemin ofis kurulumunu çok daha hızlandırdı.

Klasik yapı modellerindeki uzun inşa süreçleri ve işçilik gerektiren uygulamalar konteyner yapı sisteminde tamamen ortadan kalkıyor. Fabrikada elektrik tesisatına varana kadar hazır üretimli üniteler kullanım yerinde yan yana veya üst üste konularak kısa zamanda bağlantılanabiliyor. Konteyner ofis yapıları tek katlı, iki katlı, üç katlı ve dört katlı olarak istenilen büyüklükte projelendirilerek hızlı üretim ve kurulum yapılabiliyor.

Ursa Tersanesi Hakkında

Ergün Ailesi, Pendik’te 1950’li yıllardan itibaren sahip olduğu rıhtım üzerine 1983 yılında Ursa Tersanesi’ni kuruldu.

Urla Tersanesi’nin günümüzdeki Başkanı Sedat Ergün 2005 yılında firmanın yönetimini devraldı. Eğitimini ABD’de tamamlayan Sedat Ergün devraldığı tersaneyi dünyanın en iyi süper yatlarının üretim ve onarım üssü haline getirmek için yeni teknolojilerle donattı.

Yat inşasında Kuzey Avrupa’daki güçlü tersanelerle rekabet etme amacıyla Dunya Yachts markasını oluşturdu. İyi yönetim organizasyonuyla 72 metre uzunluğu kadar 30’un üzerinde yatın inşasını başarıyla tamamlayan Dunya Yacths sektörünün aktörleri arasına girmeyi başardı.

Dunya Yacths sesini 2013 yılında Türkiye’den geçmiş en iyi yat olarak kabul edilen 73 metre uzunluktaki Axioma yatındaki başarısıyla duyurdu. Axioma’daki başarısıyla Dunya Yacht Türkiye’nin büyük yatlar için yenileme merkezi haline dönüşmesine katkı sağladı.

Dunya Yacths yat inşa ve modernizasyonunda son teknolojileri kullanarak uzman mühendisler ve tecrübeli ustalarla çalışıyor. Sektör değerlendiricileri Dunya Yacht’ı sadece Türkiye’nin değil dünyanın en iyi yat inşa ve modernizasyon markası olarak gösteriyor.

73m Axioma Yatı

Eski adıyla Red Square (Kızıl Meydan) Dunya Yacht  firması tarafından modernizasyonla yeniden inşa edilerek Axioma adıyla Şubat 2013’te denize indirildi.

72,5m uzunluktaki Axioma yatı 12 misafir konaklama kapasitesine sahip. Aynı zamanda Axioma’da görev alan 22 personelin de konaklaması için 12 kamara bulunuyor. Axioma içerisinde yüzme havuzu, jakuzi, SPA, açık hava spor salonu, 3D sinema salonu gibi alanlar yer alıyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz