Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ufuk Boru Osmaniye Fabrika Ofisleri

Kullanım Amacı Fabrika Ofisi, Yemekhane ve Güvenlik Ofisi
Yapı Modeli Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 3 Adet
Toplam Metraj 1.282m²
Proje Yılı 2011
Kullanılacak Bölge Osmaniye, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 40 Gün
Şu anda 72 misafir bu projeyi inceliyor

Karmod olarak Ufuk Boru A.Ş.’nin Osmaniye OSB’de bulunan üretim tesisi yatırımı için fabrika çalışma ofisleri projesini tamamlayarak teslim ettik. Proje kapsamında prefabrik yapı modelimizle üç ayrı binanın üretim ve kurulumu gerçekleştirildi. Toplam kapalı alan büyüklüğü bin 282 metrekare olan yapı grubumuzda fabrika ofisi, ofis personeli ve fabrika çalışanları için prefabrik yemekhane binası ile fabrika güvenlik ofisi binası yer alıyor.

Prefabrik fabrika ofis binası 822 m2 kapalı kullanım alanına sahip olup içerisinde görev alacak yönetim ve teknik personel dağılımına göre oda bölmeleri hazırlandı. Ofis binası içerisinde toplantı odası, laboratuvarla beraber mutfak ve bay bayan tuvaletler de yer alıyor. Prefabrik fabrika yemekhane binası ise 420 m2 büyüklüğe sahip. Yemekhane içerisinde yemek hazırlama ve dağıtım bankosu, yemek salonu ile lavabolar bulunuyor. Proje kapsamında hazırlanan diğer binamız ise güvenlik ofisi. 40 m2 kapalı alana sahip prefabrik güvenlik binasında gündüz kullanımında danışma ofisi hizmeti veriyor. Ofisin bir bölümünde üretim tesisine gelen ziyaretçi, nakliyeci ve tedarikçilerin kullanımı için bekleme salonu hazırlandı. Güvenlik ofisi binası geceleri fabrika bekçileri tarafından kullanılıyor. Güvenlik ofisinde wc lavabo ünitesi de bulunuyor.

Prefabrik yapı grubunun dış kaplamasında taş desen kaplama uygulaması gerçekleştirildi. Kaplama uygulamaları standart üretimde yalıtım olarak yüksek değere sahip yapılarımıza ekstra yalıtım kazandırarak bina görünümünü daha estetik hale getiriyor. Bina dışında firma kurumsalı çerçevesinde gri boyama üzerine kenar kesitlerinde kurumsal sarı bant uygulandı.

Ufuk Boru için inşa ettiğimiz bu üç bina firmanın Osmaniye’deki yeni spiral kaynaklı çelik boru üretim tesisinde kullanılmaya devam ediyor. Bu tesis firmanın 2008 yılı yatırımları arasında yer alıyor. Fabrika toplam 143 bin 500 m2 açık ve kapalı alan üzerine kurulu olup tesis yıllık 160 bin ton üretim kapasitesine sahip. Tesisin, İskenderun Limanı’na yakınlığı üretilen boruların lojistiği açısından büyük kolaylık sağlıyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz