Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Turizm Tatil Evler, Antalya

Kullanım Amacı Turizm Tatil Evleri
Yapı Modeli Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 2 Blok (65 m2 Evler)
Toplam Metraj 130 m²
Proje Yılı 2022
Kullanılacak Bölge Kaş, Antalya, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 8 Gün
Şu anda 69 misafir bu projeyi inceliyor

Turizm Sektörüne Özel Tatil Evler

Betonarme evlerdeki artan inşaat maliyetleri ve uzun zaman alan işçilik uygulamaları turizm sektöründe yatırımcıyı prefabrik evlere yöneltti. Prefabrik yapı modelinin avantajlarını yakından tanıyan yatırımcılar yeni tatil evleri inşasında bu evleri özellikle tercih ediyor. Uzun ömürlü, güvenli ve üstelik klasik yapılara göre çok daha ekonomik prefabrik evler yatırımcıya çok kısa zamanda kazanma fırsatları sunuyor.

Turizm sektöründe Karmod uzmanlığıyla gerçekleştirilen yeni projelerden birinin adresi Kaş Kalkan oldu. Antalya’nın batısında yer alan Kaş eşsiz plajlarının yanı sıra tarihi birikimiyle de öne çıkıyor. Tatil sektöründe hem deniz hem de tarih turizmini bir anda yaşatıyor. Kalkan semtinde sezon boyunca turizme hizmet verecek tatil evleri Karmod uzmanlığıyla projelendirildi. Her biri 65 m2 büyüklüğünde planlanan evlerin yerinde kurulumu toplam 8 günde tamamlanarak tatilcilerin hizmetine sunuldu.

Proje kapsamında hazırlanan evler 1+1 plana sahip. Evlerin önünde Karmod evlerinin temel karakteristik özelliğini yansıtan genişçe bir veranda bulunuyor. Bu çok amaçlı kullanım avantajı sunan verandadan geçerek eve giriliyor. Eve girildiğinde genişçe bir salon ziyaretçileri karşılıyor. Salon içerisinde mutfak da plana yerleştirildi. Diğer oda ise yatak odası olarak planlandı. Bu özel konseptteki evlerle tatil için bölgeye gelen ailelere müstakil ve konforlu konaklama imkanı sunulması amaçlanıyor.

Turizm yatırımcıları için prefabrik evler büyük avantaj

Temel özelliği olan güvenli ve uzun modeliyle birlikte prefabrik evler hızlı kurulum ve uzun inşa süreçlerini ortadan kaldıran yenilikçi sisteme sahip. Yerinde farklı ustalara ihtiyaç duyulmadan hızlı kurulum bu yapı modeli için en büyük avantajlardan biri. Bu durum çok sayıda usta ile uğraşma sorununun tamamen ortadan kaldırıyor. Prefabrik evler duvardan çatıya, elektrikten su tesisatına, kapıdan pencereye, boyaya varana kadar uzman tek bir ekip tarafından kurulum yapılarak teslim ediliyor. Kurulum süresi de klasik betonarme tarzı yapı modellerine göre en az yüzde 70 daha hızlı. Her bir evin kurulumu ortalama iki ila dört gün içerisinde kısa bir zaman diliminde tamamlanabiliyor. Aynı zamanda bükçe olarak da prefabrik ev klasik modellere göre çok daha hesaplı. Bu nedenle hesabına bilen ve kısa zamanda kazanmaya başlamak isteyen bilinçli yatırımcı turizm evlerinde prefabrik evleri özellikle tercih ediyor.

Tatil Turizminin Merkezlerinden Kaş Kalkan

Turizmde dünyanın gözde tatil şehirlerinden Antalya’da özellikle yaz turizminin yanı sıra tarih turizmi de öne çıkıyor. Son dönemde adından sıklıkla bahsettiren Kalkan Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı bir tatil beldesi. Antalya’nın batısında yer alan Kalkan Yunanistan’ın Meis adasını karşısında yer alır. Türkiye’nin diğer yaz turizmindeki önemli şehirlerinden Muğla’nın Fethiye ilçesiyle Antalya arasında konumlanmıştır. Kalkan’a ulaşım toplu taşıma alternatifine varana kadar kalaylıkla sağlanmaktadır. Akdeniz ikliminin hakim olduğu Kalkan yılın her mevsimi tatil için uygun ortama sahiptir.

Kaş Kalkan’ın plajları arasında Kaputaş Plajı, 12 km uzunluğundaki incecik kumla kaplı sahiliyle Patara Plajı, Kalkan Halk Plajı yer almaktadır.

Tarih turizmi açısından da bir çok değeri içinde barındıran Kalkan mağaraları mutlaka ziyaret edilmesi gereken mekanlar arasında yer alır. Bu mağaralar arasında Güvercinlik Deniz Mağarası, Mavi Mağara, İnbaş Mağarası sıralanmaktadır. Çok sayıda doğal güzelliğe de sahip Kalkan’da turistlerin uğrak yerleri arasında Saklıkent Kanyonu, Gömbe Yaylası, Fırnaz Koyu gibi mekanlar da bulunmaktadır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz