Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Trendy Lara Hotels İnsan Kaynakları Ofis Binası

Kullanım Amacı İnsan Kaynakları Ofisi Binası
Yapı Modeli Hafif Çelik Yapı Sistemi
Yapı Adedi 1 Adet Tek Katlı
Toplam Metraj 231 m²
Proje Yılı 2023
Kullanılacak Bölge Aksu, Antalya, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 60 Gün
Şu anda 38 misafir bu projeyi inceliyor

Trendy Lara Hotel İnsan Kaynakları Ofis Binası

Antalya’nın Kundu turizm bölgesinde Trendy Lara Hotel işletmesi için ofis binası kurduk. Hafif çelik yapı sistemiyle inşa edilen ofis binası otelin İK (insan kaynakları) hizmet binası olarak kullanılacak.

Turizm Bölgesinde İnşaat Çelik Ofisle Çok kolay

Trendy Lara Hotel yönetiminin ihtiyaç duyduğu İK ofisinde çelik yapı sisteminin avantajlarından en iyi şekilde yararlanıldı. Turizmin merkezlerinden Kundu bölgesinde klasik yöntemlerle yapılar inşa etmek oldukça güç. Çevre kirliliği, ses, gürültü gibi olumsuzluklar nedeniyle turizm bölgelerinde inşaat kısıtlamalarla yapılabiliyor.

Çelik yapı sisteminin ön üretim avantajı turizm bölgesinde bina inşasını kolaylaştırıyor. Çelik yapılarda üretimin tamamı modern fabrika tesislerinde gerçekleştirildiğinden sahada binanın sadece kurulumu yapılıyor. Bina kurulumunun yapılacağı su basmanı haricinde beton, demir, tuğla gibi malzemelere ihtiyaç duyulmuyor. Fabrikada üretilen yapı parçaları kurulum yerine taşınarak günler içerisinde çelik bina sessiz şekilde montajlanarak tamamlanıyor. Turizm bölgelerinde çevre kirliliğine yol açmadan, trafiği aksatmadan ve gürültüsüz şekilde uzun ömürlü, güvenli binalar inşa ediliyor.

231 m² Çelik Ofis 60 Günde Tamamlandı

Trendy Lara Hotel İnsan Kaynakları ofis binasının kurulum sürecinde çelik yapı sisteminin avantajlarından yararlanıldı. 231 m² büyüklükteki çelik ofis binasının proje, üretim, nakliye ve saha kurulumu toplam 60 günde tamamlandı. Saha kurulumu için geçen süre 45 gündü. Geçmeli ve cıvata somunlu sistemin verdiği avantajla binanın kurulumu turizm bölgesinde sektörün gereklerine uygun biçimde sessizce tamamlandı.

Yeşil Dokuya Tam Koruma

Yeni inşa edilen Trendy Lara Hotel İK ofis binasında çevreyi koruma duyarlılığı ön palanda tutuldu. Ofisin inşa alanına denk gelen bir ağaç kesim yapılmadan proje içerisinde koruma altına alındı. Projede ofis salonunun orta bölümüne denk getirilen açıklıkta hem ağaç korundu hem de ofis içi doğal aydınlıkla buluşturuldu.

Trendy Lara Hotel İK ofisi girişte genişçe bir salon yer alıyor. Sol ön bölümde İK görüşme odası, bu yönde arkaya doğru İK şefi odasına yer verildi. Arka bölünde soldan sağa İK müdürü, eğitim müdürü ve İK direktörü odaları bulunuyor. Sağ bölümde eğitim şefi odası, toplantı odası yer alıyor. Tüm oda kapılarının aydınlık salona açıldığı planda ön sağ bölümde arşiv odasıyla tuvaletler bulunuyor.

Trendy Lara Hotel Hakkında

Antalya’nın Aksu ilçesinde Kundu turizm bölgesinde yer alan Trendy Lara Hotel müşterilerine Türk misafirperverliğiyle kendi evlerindeki sıcaklığı yaşatmayı amaçlıyor. Farklı beklentilere özel konaklama sunum alternatifiyle misafirlerine konforu yaşatıyor.

 Deniz, kum ve güneşin merkezinde yer alan Trendy Lara Hotel seçkin mutfağının yanı sıra konuklarına Türk Geceleri, Gala Geceleri ve Tema Geceleri etkinlik alternatiflerini sunuyor.

Trendy Lara Hotel konseptinde 5 farklı otel ve çok sayıda farklı oda seçeneği bulunuyor. Seçenekler arasında ranzalı odalardan geniş villalara konaklama imkanları yer alıyor. Otel elektrik ihtiyacını otel üzerine yerleştirdiği güneş enerji sisteminden karşılayarak ekolojik enerjiyi benimsemiş bulunuyor.

Kundu Turizm Bölgesi Hakkında

Antalya ilimizin Aksu ilçesinde yer alan Kundu Turizm Bölgesi tamamen turizme yönelik imara açılmış bir merkez. Antalya merkeze 15, havaalanına 6 km mesafede yer alan Kundu Turizm Bölgesinde sıra otellerle birlikte pansiyon ve butik oteller yer alır.

Lara ile Kardiyo Kumsalını paylaşan Kundu doğusunda orman alanıyla Belek turizm beldesine komşudur.

Kundu Antalya’nın turizm talebini önemli oranda karşılayan bir bölgedir. Beş yıldızlı oteller başta olmak üzere yıldızlı otellerin çoğu mimari açıdan da görülmeye değer. Kundu kış aylarında sessizliğiyle özellikle kongre turizmiyle iş dünyası, eğitim ve spor sektörlerine hizmet verir. Kundu turizm bölgesinde erken rezervasyon imkanlarıyla çok ekonomik tatil imkanı kazanılabilir.

Kundu bölgesindeki otellerin tamamında açık ve kapalı yüzüme havuzları, SPA, spor salonu, yetişkin ve çocuk eğlence alanları bulunur. Alışveriş merkezlerinin yer aldığı Lara’ya yakınlığı nedeniyle Kundu’da çok fazla AVM bulunmaz. Merkezde mağaza ve dükkan konseptinde çok sayıda işletme yer alır. Kundu turizm merkezleri ve tarihi mekanlara yakınlığı ile de öne çıkar. Side, Manavgat, Belek, Boğazkent, Kadriye gibi turizm bölgeleriyle Düden ve Kurşunlu Şelalelerine, Aspendos’a 1 saat mesafede yer alır.

Kundu bölgesindeki oteller ulaşım çok alternatifli olarak gerçekleşir. Özel araçlarla birlikte toplu taşıma halk otobüsleriyle Kundu bölgesine kolay ulaşım imkanı bulunmaktadır. Bazı otellerin Antalya merkeze servis hizmeti de bulunmaktadır. Antalya merkezden otobüsle İMKB hattıyla ulaşım sağlanmaktadır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz