Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Aydınlar İnşaat TOGG Şantiyesi Yemekhane Binası

  • Kullanım Amacı : Şantiye Yemekhane Binası
  • Yapı Modeli : Prefabrik Yapı
  • Yapı Adedi : 1 Blok
  • Toplam Metraj : 163m2
  • Proje Yılı : 2020
  • Kullanılacak Bölge : Gemlik, Bursa, Türkiye
  • Tamamlanma Zamanı : 12 Gün
Şu anda 69 misafir bu projeyi inceliyor

Prefabrik şantiye yapılarımız Türkiye’nin marka projelerinin tercihi

Prefabrik yapı sektöründeki uzmanlığı ile Karmod, Türkiye’nin marka projelerinin şantiye yapı tercihi olmayı sürdürüyor. Hızlı kurulum özelliğindeki güvenli yapılarımızla Türkiye’nin otomobili TOGG fabrika yerleşkesinde bir projeye daha imza attık. TOGG Gemlik tesislerinde gerçekleştirilen bina projeyi yemekhane yapısını içeriyor. Aydınlar İnşaat adına yerleşkede inşa edilen yemekhane binası sadece 12 günde tamamlanarak TOGG fabrika inşaatında görev alanların hizmetine sunuldu. 163 m2 büyüklüğe sahip prefabrik yemekhane binasında aynı anda 100 kişi yemek yiyebiliyor. Karmod proje ofisince müşteri talepleri dikkate alınarak tasarlanan yemekhane binası üç ayrı bölmeden oluşuyor. Bölümle arasında mutfak alanıyla birlikte biri genel personel diğeri yöneticiler olmak üzere iki ayrı yemek salonu bulunuyor. Projede mutfak alanı salonlar arasına yerleştirilmiş durumda. Ayrı girişi bulunan mutfağın çift yönlü bankosunda her iki salona aynı anda ayrı ayrı yemek servisi yapılabiliyor.

2020 yılında kuruzumu gerçekleştirilen prefabrik yemekhane 2023 yılında otomobil üretimine start verecek TOGG fabrikasının inşa süresince personele hizmet verecek.

Ergonomi ve hijyen kolaylığı Karmod yemekhane binalarında

TOGG gibi büyük projelerin tamamında uluslararası standartlar son derece önemli. Prefabrik yapı sektöründe liderliğiyle Karmod uzmanlığıyla önemli projelerin şantiye yapı tercihi olmayı sürdürüyor. Prefabrik yemekhane özelinde Karmod yapılarının tercihini öne çıkaran iki önemli etken var. Uluslararası şantiye bina standartlarında kullanım ergonomisi ve hijyen kolaylığı. Yapı güvenliği ve hızlı kurulum Karmod yapılarının genel özelliği arasında. Yemekhane binaları özelinde ergonomi son derece önemli. Zorlu şantiye ortamlarında her mevsim koşulanda emek gücüyle çalışan personel yemek anını aynı zamanda bir dinlenme fırsatı olarak görüyor. Özellikle öğle saatlerinde mesaiye ara verildiğinde yemekhane binası nefis lezzetlerin tadıldığı bir mekan olmakla birlikte dinlenme için de mükemmel bir zemin oluşturuyor. Yorucu geçen dört saatlik yoğun bir çalışma temposu sonrası işçiler yemek anını güzel bir dinlenme fırsatı olarak değerlendirmeyi seviyor. Bu nedenle Karmod prefabrik yemekhane tasarımlarında kullanım ergonomisi en çok önemsenen konuların başında geliyor.

Prefabrik yemekhane binalarının temizliği de son derece pratik. Düzgün duvar blokları köşelerin kolayca temizlenmesine imkan sunuyor. Maksimum iç açıklık yemekhane temizliğinde görev alan personelin temizlik uygulamasını neşeli hale dönüştürüyor.

TOGG Fabrika altyapısında Aydınlar Madencilik uzmanlığı

2023 yılında Türkiye’nin heyecanla beklenen otomobilinin seri üretiminin gerçekleştirileceği fabrika inşaatı uzman markalarca titizlikle yürütülüyor. TOGG fabrikası altyapı çalışmalarını alanında uzman firmalardan Aydınlar Madencilik üstlenmiş bulunuyor. Firma kuruluşu 1940 yılına uzanan köklü geçmişe sahip. Firma günümüze kadar 1000’e yakın konut projesiyle birlikte, çeşitli alt yapı (yol ve temel gibi) ve endüstriyel yapı projelerini tamamlayarak hayata geçirmiştir.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz