Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

TOGG Aydınlar İnşaat Şantiyesi Yatakhane Binası

Kullanım Amacı Şantiye Yatakhane Binası
Yapı Modeli Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 1 Blok
Toplam Metraj 146 m²
Proje Yılı 2020
Kullanılacak Bölge Gemlik, Bursa, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 9 Gün
Şu anda 74 misafir bu projeyi inceliyor

En iyilerin tercihi Karmod prefabrik yatakhane

Teknoloji kullanımıyla hızlı üretim, kolay nakliye ve yerinde kısa zamanda kurulum avantajlarının yanına kullanım ergonomisini de ekleyen Karmod marka projelerin şantiye yapılarındaki tercihi. Uzmanlığı ve avantajlarıyla BP AZFEN Şahdeniz2, İstanbul Havalimanı inşaatı gibi önemli projelerde tercih edilen Karmod yapıları marka ve prestijli projelerin tercihi olmaya devam ediyor. Karmod prestij projelerine kısa adı TOGG olan Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu projesini de eklemiş bulunuyor. Son projemizle Türkiye’nin otomobil markası TOGG’un Bursa ili Gemlik ilçesinde yer alan fabrika üretim tesislerine prefabrik yatakhane binasının kurulumunu gerçekleştirdik.

 

10 günde 80 kişilik prefabrik yatakhane hazır

Karmod teknik ofisince projelendirilerek modern tesislerde üretilen prefabrik yatakhane binası 10 gün gibi kısa bir sürede kurulumla teslim edildi. 2020 yılı başında kurulumu yapılan bina TOGG otomobil fabrikasının inşasında çalışan personel tarafından kullanılacak. Prefabrik yapı modeli kullanılarak projelendirilip inşa edilen yatakhane binasında 10 ayrı yatakhane odası yer alıyor. Her odada 8 kişi aynı anda konaklayabiliyor. Odalar kullanım ergonomisine göre ortada yer alan koridor boyunca sağlı sollu yerleşim yapıldı. Koridorun bir ucundan yatakhanelere giriş yapılırken diğer uçta genişçe bir lobi salonu yer alıyor. Lobi salonunda tesiste yeni işe başlayacak personelin kısa süreli dinlenebilmesi hedeflenmiş. Bu alanda misafirhane de bulunuyor.

 

Uluslararası işçi konaklama standartları Karmod prefabrik yatakhanede

Her biri Karmod uzmanlığıyla projelendirilen yatakhane binaları uluslararası standartlara uygunluk ve kullanım ergonomisiyle öne çıkıyor. Prefabrik yatakhane binalarında müşterilere hazır konsept kişi kapasitesine göre projeler sunuluyor. Bunun yanı sıra proje sahiplerinin özel beklentileri yatakhane projelerine uzmanlıkla yansıtılarak özgünleştirilebiliyor. Uluslararası standartlar yatakhane binasına henüz girişle başlıyor. Koridorlardaki genişlik standartları kullanım ergonomisi üstünlükleriyle uygulanıyor. Yatakhane odaları aynı anda konaklayacak kişi sayısına göre özel tasarlanıyor. Havalandırma yaz veya kış fark etmeksizin pratik şekilde gerçekleştirilebiliyor. Sandviç paneller kullanılarak hazırlanan duvar ve çatı sistemi sesle beraber iklimlendirmeyi kolaylaştıran yalıtım üstünlüğüne sahip.

 

Tam güvenli elektrik sistemi prefabrik yatakhane binalarında

Şantiyelerde yangın güvenliği açısından elektrik projesi ve uygulaması son derece önemlidir. Yangın raporlamalarında şantiyelerde meydana gelen üzücü hadiseler çoğunlukla elektrik kontağı kaynaklı oluşuyor. Karmod şantiye yapıları tam yangın güvenliği ile elektrik kaynaklı hadiseleri geride bırakıyor. Özel yazılım bilgisayar programında yapı güvenliği statik hesaplamalarının gerçekleştirildiği ortamda elektrik projesi de gündeme alınıyor. Özel program kullanımıyla yatakhane binası için gerekli elektrik projesi güvenli şekilde hazırlanıyor. Fabrika üretim ve saha uygulamalarında kalite kontrol sistemiyle denetlenen elektrik projesiyle tam yangın güvenliğini kazanıyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz