Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tam Pendik Konut Projesi Ofis Binası

Kullanım Amacı Tam Pendik Konut Projesi Satış Ofisi (Setup İnşaat)
Yapı Modeli Hafif Çelik Yapı
Yapı Adedi 1 Blok (Tek Katlı)
Toplam Metraj 128 m²
Proje Yılı 2017
Kullanılacak Bölge Çınardere, Pendik, İstanbul, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 17 Gün
Şu anda 43 misafir bu projeyi inceliyor

İstanbul’un Eşsiz Adalar Manzaralı Konut Projesinde Yerimizi Aldık

Marka konut projelerinin satış ve lansman ofis binalarına bir yenisini daha ekledik. İstanbul Pendik’te Çınardere mahallesinin Adalara hakim tepesinde gerçekleşen Tam Pendik Konut projesi satış ofisinde Karmod ofis binasını tercih etti.

129 konutluk önemli projenin satış ve tanıtım binasının inşası Karmod hafif çelik ofis yapı sistemiyle gerçekleştirildi. 17 gün gibi kısa bir sürede tamamlanan çelik ofis binası konut projesine başlamadan henüz hafriyat aşamasında hizmete alındı. Tek katlı planda 128 m2 büyüklükteki çelik ofis özel mimari uygulamaları üzerinde barındırıyor.

Doğal Aydınlatma Tam Pendik Projesi Satış Ofisinde

İçte ve dışta özel tasarım uygulamalarının en güzel örnekleri Tam Pendik satış ofis binasında sergilendi. Dış cephede ve iç bölmelerde ahşapla çeliğin birlikte kullanımı estetik görünüme en iyi katkı sağladı. Satış ofisinin tam ortasına gelen alanda uygulanan çatı doğal aydınlatması salonu gündüz kullanımlarında en aydınlık ortamla buluşturdu. Cam bölme sistemleriyle iç mekanda kullanım ergonomisi ve aydınlık ortam sürekli kılındı.

Projeye Start Verilirken Çelik Sistem Satış Ofisi Hazır

Tam Pendik projesinde inşa edilen 129 konutun kısa sürede satışı tamamlandı. Kuşkusuz bu başarıda henüz inşaata ilk beton dökülmeden projenin hafriyat aşamasında satış ve tanıtım ofisinin hazır edilmesinin katkısı büyük. Adalar manzaralı önemli bir projenin tanıtımı henüz temeller yükselmeden çelik sistem satış ofisinde gerçekleştirilebildi. Lüks konseptte dekore edilen iç ortam projeye olan güveni daha da yükseltti. Ofise henüz girişte müşterileri karşılayan yüksek kotta genişçe bir salon yer aldı. Salonun bir bölümü proje maketi için hazırlandı. Buraya yerleştirilen maket üzerinden Tam Pendik konut projesinin tanıtım ve satışı kolaylıkla yapılabildi. Satış ofisinin içerisindeki müşteri temsilcisi alanları alüminyum profil kullanımıyla can bölmelerle ayrıldı. Bu sistemle ofis genelinde tam aydınlık ortam korundu. Ofis girişi sağ alandaki mini mutfak alanı ahşap bölme ile estetik biçimde ayrıldı. Bay ve bayan tuvaletler mutfağın sağında arkaya doğru gizlendi. Ofisin Adalara hakim ön cephesine içten bir kapıyla çıkış sağlandı. Bu kısımda yer alan veranda üstten özel ahşap bölme ile kaplandı.

Tam Pendik Konut Projesi

Tam Pendik konut projesi Pendik Çınardere’de Setup İnşaat tarafından inşa edildi. Proje adalar ve denize hakim konumuyla İstanbul’un en iyi manzaraya sahip mekanlarından birini oluşturuyor. 3 bin 640 m2 arsa üzerinde yükselen Tam Pendik konut projesinde standart daire konseptinde toplam 129 konut yer alıyor. Tam Pendik projesindeki konutlar 3+1 ve 2+1 planında üretildi. Daire büyüklükleri 123 ve 97 m2 arasında değişiyor.

3 bloktan oluşan Tam Pendik projesi sosyal donatı olarak da oldukça zengin durumda. Projede yetişkinlere hitap eden oyun salonu, sinema salonu, çocuklar için oyun salonu ile fitness center yer alıyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz