Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tabiat Parkı’na Börek Satış Noktası

Kullanım Amacı Hazır Börek Satış Noktası (Bülent Börekçilik)
Yapı Modeli Yeni Nesil Konteyner
Yapı Adedi 1 Blok
Toplam Metraj 24 m²
Proje Yılı 2022
Kullanılacak Bölge Gökçetepe Tabiat Parkı, Keşan, Edirne, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 1 Gün
Şu anda 25 misafir bu projeyi inceliyor

Gökçetepe Tabiat Parkı’na Özel Börek Satış Noktası

Milli ve Tabiat Parklarında çevreye zarar vermeden büfe ve satış noktaları oluşturmanın en kolay yolu Karmod Yeni Nesil Konteyner. Hazır gıda sunumunda ülkemizin tanınmış markalarından Bülent Börekçilik milli parklarda açtığı hizmet noktaları için Karmod Yeni Nesil Konteyneri tercih etti. Firma ürün sunum konseptine uygun olarak tasarlanan satış noktası Gökçetepe Tabiat Parkı içerisine yerleştirildi.

3x8 metre özel ölçüde tasarlanıp hazırlanan satış kabininin üretimi Karmod modern tesislerinde kullanıma hazır konseptte saatler içerisinde tamamlandı. Araca yüklenerek sevk edilen yapı aynı gün Gökçetepe Tabiat Parkı içerisinde firma tarafından rezerve edilen yere konularak hizmet vermeye başlandı. Beton zemine ihtiyaç duymayacak şekilde tasarlanan satış ünitesinin alt kısmına 20 cm yükseklikte özel metal platform hazırlandı. Bu platform üzerine yerleştirilen yapı zemin engebelerinden etkilenmeden yerine yerleştirilebildi. Bülent Börekçilik Gökçeada Tabiat Parkı içerisindeki yapı firmanın ürün sunum konseptine göre tasarlandı. Ön cephede giriş ve pencere satış alanlarına özel açılır motorlu panjur sistemi uygulandı. Yapı girişine özel alüminyum kapı sistemi uygulandı. Yapının hem içi hem de dış kısmı marka kurumsalına göre dijital uygulamalarla kaplandı. Yapının standart yüksekliği de konsepte uygun nitelik kazandırılarak 3 metreye yükseltildi.

Tabiat Parklarına özel yapı modeliyle konteyner mobil satış büfeleri

Franchise sistemiyle çalışan markalar veya özel işletmeler milli parklar ve tabiat parkları içerisinde yeni nesil konteyner modeliyle işletmelerini kolayca açabilirler. Mobil ünite özelliğiyle konteyner mağaza konseptleri tabiat parkları içerisindeki yapı sorununa güvenli ve çevre dostu çözüm getiriyor. Markanıza veya işletmenize özel tasarımlarda hazırlanabilen mobil konteyner satış noktaları modern tesislerde Karmod uzmanlığıyla üretiliyor.

İşletmenizi aynı gün hizmete alın hemen kazanmaya başlayın

Marka konseptine göre tasarlanmış kullanıma hazır üretimli mobil konteyner yapılarla satış noktalarınızın sayısını kolaylıkla artırın. Aynı zamanda milli ve tabiat parklarındaki yapılaşma engelini en pratik şekilde yasal yoldan çözümleyin. Türkiye’nin bir çok ilindeki çok sayıda tabiat parkında işletmenizi aynı gün devreye alarak her yerde kazanın.

Gökçetepe Tabiat Parkı Nerede?

Edirne ilimizin Keşan ilçesi sınırlarında yer alan Gökçetepe Tabiat Parkı ilçe merkezine 30 km uzaklıkta yer alır. Gökçetepe Tabiat Parkı bölgedeki doğal alanda kurularak 11 Temmuz 2011 yılında hizmete açılmış olup 5 bin hektara yaklaşan alana sahiptir. Dünyanın güzelliğiyle meşhur sayılı körfezlerinden Saroz körfezine yakın noktada Ege Denizi Sahillerinde yer alır. İçinde çok sayıda aktivitenin yapılabildiği park şehrin stresinden bir an olsun uzaklaşmak isteyenlerin sıklıkla uğradıkları mekanlar arasında. Park içerisinde bungalov evlerde konaklama imkanı olduğu gibi kamp severler çadır da kurabilmektedirler. Eğe Denizi Saroz körfezine yakın noktada olduğundan dalış eğitimi almak isteyenlerinde uğradığı ender mekanlar arasında. Gökçetepe Tabiat Parkı’nda yapılan etkinliklerden biri de paintball. Zipline, Survivor Macera Parkı, Tırmanma Duvarı, Çocuk Oyun Grupları, Futbol Sahası ve Okçuluk parktaki diğer etkinlikler arasında.

Parka ulaşım özel araçlarla yapılabildiği gibi toplu taşıma ile de mümkün. Keşan merkezden otobüs ve minibüsler kullanılarak tabiat parkına kolayca ulaşılabilmektedir. Keşan’dan Gökçetepe Tabiat Parkı arasındaki 30 kilometrelik mesafe  özel araçlarla ortalama 20 dakikada kat edilebilmektedir.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz