Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Hastane Poliklinik Projesi, Atme Kampı – Suriye

Kullanım Amacı Poliklinik Binası
Yapı Modeli Prefabrik Yapı Sistemi
Yapı Adedi 1 Adet
Toplam Metraj 218m²
Proje Yılı 2019
Kullanılacak Bölge Atme Kampı, Suriye
Tamamlanma Zamanı 12 Gün
Şu anda 93 misafir bu projeyi inceliyor

Suriye Atme Kampına Prefabrik Hastane Poliklinik Binası

2011 yılından bugüne ülkede yaşanan savaş nedeniyle milyonlarca insanın evini terk etmek durumunda kaldığı Suriye’de çok sayıda insan ülke içerisindeki kamplarda güç koşullarda yaşam mücadelesi veriyor. Yüz binlerce insan Türkiye, Ürdün gibi komşu ülkelerde veya ülke içerisinde bulunan kısmi olarak güvenlikli bölgelerde oluşturulan kamplarda hayatını sürdürme çabasında. Kamplarda gıda ihtiyaçlarının yanı sıra sağlık ve eğitim yapılarına da acil ihtiyaç duyuluyor.

İşte bu kamplardan biri de Atme Kampı. İdlib şehrindeki Atme sığınmacı kampında yaşayanlara yönelik hizmet sunacak prefabrik hastane poliklinik binası kurduk. Türkiye sınırına yakın bölgede 450 bin sığınmacıya ev sahipliği yapan bu kampta kurulan prefabrik binada hastane poliklinik hizmeti verilecek. Uluslararası bir yardım kuruluşunun öncülüğünde inşa edilen bu bina kamptaki sağlık hizmetlerinin sunulmasına büyük katkı sağlayacak.

Prefabrik yapı modeliyle inşa edilen 218 m2 büyüklükteki prefabrik sağlık polikliniği 12 gün içerisinde kurulumu tamamlanarak hizmete alındı. Atme kampında devreye alınan poliklinik binasında aynı anda 4 doktor hastaları muayene ederek tedavilerine yardımcı oluyor. Poliklinik binasında ayakta tedavi hizmetinin yoğunlaştırılarak olası risk durumlarının ortadan kaldırılarak kampta yaşayanların genel topluk sağlığının korunması hedefleniyor. Poliklinik binası içerisinde

Ön üretimi Karmod tesislerinde demonte olarak hazırlanan hastane binası karayolu taşımacılığı ile kurulum yerine sevk edilerek ekiplerimizce montajı gerçekleştirildi. Yapı içerisinde hasta muayene odalarının yanı sıra acil müdahale odası, pansuman odası gibi alanlarla beraber engelli kullanımına özel Wc tuvalet de bulunuyor.

Mülteci Kamplarına Özel Hızlı Kuruluma Sahip Prefabrik Okul ve Hastane Yapıları

Sektöre özel geliştirilmiş yeni teknolojilerle donatılı makinelerle üretilen prefabrik yapılar hızlı üretim ve kurulum avantajıyla mülteci kamplarında acil ihtiyaç duyulan okul ve hastane yapılarının inşasını oldukça kolaylaştırıyor. Prefabrik yapı demonte üretimiyle başka yapı malzemelerine gereksinim duyulmadan yapı imkanlarının bulunmadığı alanlarda bile kolaylıkla inşa edilerek hemen hizmete alınabiliyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz