Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Sultanbeyli Belediyesi Kurban Kesim Merkezi

Kullanım Amacı Sultanbeyli Belediyesi Kurban Kesim Merkezi
Yapı Modeli Panel Sistem Prefabrik
Yapı Adedi Panel Sistem Prefabrik
Toplam Metraj 272 m²
Proje Yılı 2018
Kullanılacak Bölge Sultanbeyli, İstanbul, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 11 Gün
Şu anda 38 misafir bu projeyi inceliyor

Sultanbeyli Belediyesi Kurban Kesim Merkezi Hizmet Binası

Sultanbeyli’nin Battalgazi Mahallesinde yer alan kurban kesim merkezi için sosyal hizmet binası inşa ettik. 11 günde kaba kurulumu tamamlanan hizmet binası kurban hizmetinin düzenli bir şekilde sunulabilmesine katkı sağlayacak. Sosyal hizmet binası aynı zamanda vatandaşlarımıza Kurban ibadetini sağlıklı bir tesiste yerine getirebilmeleri imkanı veriyor.

Sosyal Tesis Binalarını Kolaylaştıran Yenilikçi Sistem

Prefabrik yapı sistemi yeni nesil teknolojik üretim ve hızlı kurulum avantajlarıyla sosyal tesis bina kurulumlarını kolaylaştırıyor. Özel yazılım programlarda yüksek yapı güvenliği ile projelendirilen prefabrik binaların ana taşıyıcı çekil sistemleri yeni teknoloji makinelerde şekilleniyor. Aynı sistemle çelik çatı makaslarına varana kadar her şey modern fabrika tesislerinde üretiliyor. Sahaya sevk edilen yapı parçaları uzman Karmod kurulum ekibince montajlanarak günler içerisinde tamamlanıyor.

Aynı bu ofis binasında olduğu gibi. İki katlı 272 m² prefabrik sosyal hizmet binası uzman ekibimizce yerinde 11 günde kurulum yapıldı. Montaj günlerinde elektrik ve su tesisatları da aynı anda uzman ekipçe uygulandı.

Kurban Kesim Merkezi Sosyal Hizmet Binasında Neler var?

Kurban kesim merkezinin tam girişine inşa edilen prefabrik hizmet binası ile yerinde hizmetin kolaylaştırılması amaçlandı. Bu çerçevede binanın alt katı tamamen kurban kesimi yaptıracak vatandaşlara ayrıldı. Üst kat ise Sultanbeyli Belediyesinin kurban kesim organizasyonunu gerçekleştiren yönetim ekibine tahsis edildi.

Binaya giriş geniş cephe orta bölümden yapılıyor. İçeri girdiğinizde tamamen kafeterya alanı olarak ayrılmış genişçe bir mekan yer alıyor. Burada kesim günleri boyunca vatandaşa çay vb. ikramlar gerçekleştiriliyor.

Zemin katın dışarıdan en sağ bölümünden tuvalet ve lavabo alanına ayrı bir giriş yapıldı. Bu bölümde erkek misafirler için 5 ayrı tuvalet kabini ile salonda lavabo alanlarına yer verildi. Plana göre bu bölümün arkasında hanımlar için tuvalet alanına yer verildi. Hanımlar kısmının girişi bina arkasından sağlanıyor. Bu bölümde iki adet tuvalet ünitesi ve lavabolar bulunuyor.

Binanın üst katına iç kafeterya alanının bitimi sol ön bölümdeki merdivenler kullanılarak çıkılıyor. Bu katta yönetim odası ve toplantı salonu, kurban hizmet personeli odası ile hanımlar ve erkekler mescitleri yer alıyor.

Sultanbeyli Belediyesi Kurban Satış ve Kesim Merkezi

Sultanbeyli Belediyesi Kurban Satış ve Kesim Merkezi, Paşaköy mevkiinde Battalgazi Mahallesi Karadeniz Caddesi üzerinde yer alıyor. Kurban kesim merkezi ile vatandaşın kurban kesim dini vecibelerini en iyi şartlarda yerine getirmeleri amaçlanıyor. Kurban Satış ve Kesim Merkezi’nde 5 kesim ünitesi yer alıyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz