Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Sinpaş İş Modern Ofis Binası

Kullanım Amacı İş Modern Ambarlı Proje Ofis Binası (Sinpaş GYO)
Yapı Modeli Hafif Çelik Yapı
Yapı Adedi Tek Katlı Blok
Toplam Metraj 242 m²
Proje Yılı 2017
Kullanılacak Bölge Yukuplu, Beylikdüzü, İstanbul, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 30 Gün
Şu anda 77 misafir bu projeyi inceliyor

Sinpaş İş Modern Ambarlı Proje Ofis Binası

Sinpaş GYO güvencesiyle gerçekleştirilen İş Modern Ambarlı projesi İstanbul sanayinin hızla geliştiği bölgede yer alıyor. Bu önemli projenin pazarlama ve satış organizasyonlarının yapılacağı ofis binası Karmod uzmanlığıyla inşa edildi. 30 gün gibi kısa bir sürede hizmete alınan İş Modern Ambarlı ofis binası 3 metre kot yüksekliğine sahip.

Prefabrik ve çelik sistem ofis yapıları hızlı üretim, kısa sürede kurulum ve en önemlisi fiyat avantajlarıyla öne çıkıyor. Marka toplu konut ve iş merkezi projeleri çelik ofis sistemlerini kullanarak projelerinin tanıtım ve satışına hız veriyor. Henüz proje temel aşamasına bile gelmeden proje sahasında ofis kurulumu günler içerisinde tamamlanıyor. Ofis hazır olduğunda pazarlama ve satış ekibi göreve başlayarak projenin satışına start veriliyor.

Sinpaş İş Modern’e Özel Ofis

Projeden üretime, kurulumdan teslimata İş Modern Ambarlı ofis binasına Karmod uzmanlığı her aşamada yansıtıldı. Üretim ve kurulum planlanan sürede tamamlanarak projenin işleyen takvimine destek önemli destek verildi. Ofis içi özel boyama, görsel ve tamamlayıcı objelerle proje ağırlığına özel dekore edildi. Girişte karşılama bankosu yer aldı. Sağdan ofis içerisine ilerlendiğinde rahat bir tanıtım salonuna giriliyor. Salondan satış yönetici odasına geçiş cam bölmede yer alan yine cam kapıdan yapılıyor. Sol tarafta hazırlanan koridordan ofisin arka kısmına geçiş sağlanıyor. Bu bölümde proje yöneticisi odası ile WC alanları yer alıyor.

Tüm Ticari Alanlar İş Modernde Bir Arada

İşyeri, depo, atölye, showroom, dükkan gibi tüm ticari alan alternatifleri Sinpaş Ambarlı İş Modern projesinde bir arada sunuluyor. İstanbul sanayisinin hızla gelişim gösterdiği bölgede bulunan İş Modern Ambarlı özgün mimarisi ve modüler özelliğiyle iş dünyası için yeni bir soluk. Projenin mimarisinde günlük iş akışının kolaylaştırılması en iyi şekilde düşünülmüş. Projede 200 m2’den başlayarak 12.000 m2’yi bulan büyüklükte modüler birleştirilebilir alanlar yer alıyor. Ticari alan tavan yükseklikleri 10 metreyi buluyor. 8,75 metre aks aralığıyla kolay ve verimli çalışmanın yapılacağı ticari alanlar sunuyor. 1 Ton/m2 taşıma kapasitesine sahip proje yüksek enerji tahsisi, bağımsız ünitelerde kişiye özel lojistik alanları, koridorların hava ve ışık almasını sağlayan geniş avlularıyla farkını ortaya koyuyor. 7 gün 24 saat çalışma temposuna göre düzenlenen İş Modern Ambarlı iki adet TIR rampasıyla trafik düzenine çözüm getiriyor. Sinpaş İş Modern Ambarlı projesinde toplam 186 bağımsız ticari birim bulunuyor. Bina yüksekliği 3 mt. kotla ticari alanlar için en iyi ergonomi sunuyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz